Skoči na vsebino

Volanski kon?nik ali kon?nik stabilizatorja


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Moja draga je pred kratkim zadela cestni robnik - hitrost je bila nizka - 10km/h. Od tedaj avto malce vle?e v desno - ?e spustim volan se to kar precej opazi, malce tudi med zaviranjem.

 

Pnevmatika in plati??e nimata vidne po?kodbe, verjetno je ?el kon?nik. Pri mojstru Simonu sem dogovorjen za menjavo, vendar sem v dilemi katerega nabaviti: volanskega ali kon?nik stabilizatorja?

 

Ker ne bi rad dvakrat hodil v trgovino z avtodeli me zanima kak?na je verjetnost da nabavim napa?nega - po mojem je ?el volanski. Ali se da z gotovostjo (brez da bi dvigoval avto) preveriti kateri je zani??

 

Hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Moja draga je pred kratkim zadela cestni robnik - hitrost je bila nizka - 10km/h. Od tedaj avto malce vle?e v desno - ?e spustim volan se to kar precej opazi, malce tudi med zaviranjem.

 

Pnevmatika in plati??e nimata vidne po?kodbe, verjetno je ?el kon?nik. Pri mojstru Simonu sem dogovorjen za menjavo, vendar sem v dilemi katerega nabaviti: volanskega ali kon?nik stabilizatorja?

 

Ker ne bi rad dvakrat hodil v trgovino z avtodeli me zanima kak?na je verjetnost da nabavim napa?nega - po mojem je ?el volanski. Ali se da z gotovostjo (brez da bi dvigoval avto) preveriti kateri je zani??

 

Hvala in lp

 

Ja da se ,pelji na tehni?ne preglede pla?aj, in ti bo tam pogledal brez dviganja(hotel si brez dviganja) :(

Preden karkoli paca? bi se zapeljal kjer delajo avtooptiko pa naj ga pogleda in ti bo majster to?no povedal kaj zamenjaj,ker ?e volanski ali kolesni kon?nik nista zjebana(nimata lufta),je lahko roka zvita,itd. upam da me razume? kaj ti ho?em povedat.

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja da se ,pelji na tehni?ne preglede pla?aj, in ti bo tam pogledal brez dviganja(hotel si brez dviganja) :(

Preden karkoli paca? bi se zapeljal kjer delajo avtooptiko pa naj ga pogleda in ti bo majster to?no povedal kaj zamenjaj,ker ?e volanski ali kolesni kon?nik nista zjebana(nimata lufta),je lahko roka zvita,itd. upam da me razume? kaj ti ho?em povedat.

lp

 

Vse jasno, hvala! :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Jest vidim tudi problem v tem, da avtobusi zamujajo, npr, avtobus na katerega bi lahko jest šu, med tednom zamuja 20-30min, vsak dan. Druga stvar je pa pol spet neučinkovitost LPPja, k recimo da prideš do LJ, pol pa lovit LPP pa presedat za kamor greš ... Najboljši primer neumnosti je 8ica, k gre na Brnčičevo (v industrijsko cono) enkrat na pol ure!? oziroma med šolskimi počitnicami enkrat na uro!!!  
    • Upam, da jih boste potem za seboj tudi pospravili... ne da se potem valjajo se pol leta okoli  ...     
    • Danes popoldne bomo postavljali panoje za EU volitve, ki bodo v nedeljo, ampak dež očitno ne misli nehat niti za trenutek, MAMUMUJEBEM!
    • To se dela ravno s subvencijami (se privablja z nižjimi cenami, ker del krije "država"), ali z višanjem trošarin na pogonska goriva (prisila, da bi uporabljali javni prevoz), pa v obeh primerih nismo zadovoljni ... 😁
    • Ni interes zrihtat javnega prevoza. Država plača monopolne avtobusne firme, da se prazni vozijo medkrajevno po 2,5€ po km. Normalno, da je prevozniku interes, da je avtobus prazen...  Podizvajalec dobi pa 1,6€... Ljudi treba privabit na avtobuse in vlake...al pa prisilit...  Roman se lahko napiše glede tega...  V LJ bi bilo treba narediti novo mrežo mestnega prometa... Na SŽ v konicah na 10 minut vlake...  Vse se da, če je interes...samo interesa ni...   
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.