Skoči na vsebino

NOS instalacija


MX3 EVO

Priporočeno sporočilo

na avtomobilizem.com kontaktiraj uporabnika z nickom vseved.On ima mx-3 in vgrajen NOS.Lani je imel celo z dvema jeklenkama, z dvojnim delovanjem.Pa mislim da bo tudi dragal v Slovenj gradcu.

Pa je kdo v ?ivo videl vsevedovo mazdo???

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja po moje je ta tista mazdica kr hitra, sej jst mam nacrt za doma narjeno instalacijo sem jo dobu od enga iz amerike sam spet kako je to varno oz. da mi nebi bla mazda dobesedno ognjena... :P

UUUU to pa ne vem kolk je priporo?ljivo da sam montira?....da ne bo tvoja mazdica bum bum nardila...... :D

 

 

Sicer pa kakor jest vem je edini poobla??eni monter za te zadeve A3M........kolk ma pa cene tam??

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej mislim da je cena kompleta cca. 150000- 200000 nism pa ziher, ja vem da bi se sam igral ni bas priporocljivo drzi me pa pa se turbino morm neki dobit ce je ze avto zrihtan more bit tud masina B)

Jah al nardi? cel paketek al pa ni?....no ko to po?tima? pridem na testno vo?njo.... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problem...ej men se zdi da je dons dost folka slo na drag race kaj menis morm pa tut za torstorma rect da mu avto lepo zgleda na avtomobilizmu kot avto dneva...ti nisi sel gor???Mene je sfukala homologacija jutr morm poslat vlogo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problem...ej men se zdi da je dons dost folka slo na drag race kaj menis morm pa tut za torstorma rect da mu avto lepo zgleda na avtomobilizmu kot avto dneva...ti nisi sel gor???Mene je sfukala homologacija jutr morm poslat vlogo...

Ej ni mi uspelo...delal sem pono?i tako da se mi lih ni dalo letet zgodaj zjutraj gor...... :unsure:

 

Ej kje zalimaj link od torstorma na avtomobilizmu da vidim ta avto.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tle mas

 

http://www.avtomobilizem.com/modules/carsh...php?car_id=3222

 

ma sej sam mi je mal zal da nisem sel magar z normalnim avtomobilom, sam nebi zazgal tko ko mx3 caki ti mas m6-ko

Nope....sej pi?e odspodaj....Mazdi 3 sport.....al pa klikni na david pa bo? sliko vidu,..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

original je 1.6 16v 90 km je pa not sportni filter K&N,direkten izpuh iz masine brez katalizatorja na lonec fi110 pa kolega mi je odprl ainspric, pa glava mal znizana tko da bi mogla met prek 100 KM ne vem pa tocn pa tvoja?

Moja zaenkrat kar original use....1.6 pa tovarni?kih 105 konji?kov......

 

 

Morem priznat da me je ta motor kar presenetu glede na te?o avto..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MX3 EVO, poglej na www.zup-racing.com. Tam ima? par ljudi, ki obvladajo vse v zvezi z vgradnjo NOS-a. Predvsem Bandit, Hemingway ... So vgradili ?e kar nekaj sistemov in noben avto ni imel te?av, pri enem mariborskem 'mojstru' pa je ?e zgorel en avto, ker stvar ni bila dobro narejena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.