Skoči na vsebino

Bov off ventil


mali_bu

Priporočeno sporočilo

symon, ko gledam tele slike me je pre?inal, a bi blo smiselno dat na ?estaka twin turbo (na vsak kolektor posebej)?

 

Hja ko bo? pa spet ob cesti brez tblc ti pa ne bo preve? v?e? ve?... 03 policaji so fukjeni... Dober da mene ?e

 

spet se ponavljam, na avto ne dam ve? niti ene zadeve dokler le ta ni homologirana!!! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smiselno iz stali??a cene 105% ne. Dra?ji kolektorji in cel sistem, dve turbini, dvojne cevi, intercoolerja po mo?nosti. To je dobro le dokler je serijsko, da dela? nekaj aftermarket se jaz ne bi spu??al. Pravzaprav je v tem primeru V6 nadle?en ravno zaradi prostorske stiske. Jaz bi na tvojem mestu dal ZE odmi?ne. Pogojno bate, ?e si pripravljen se?i v ?ep za delno generalko, ker je treba odpreti motor. Izpu?ni kolektor ima? ?e po?timan, edino remap ?e pride v po?tev pa fura? kar ima?. Jaz sem se tudi ?e sprijaznil, da ne bo poceni tuninga pri RSu. SX je bil turbo, malo tu, malo tam pa je bilo 80-100 konjev ve?, pri N/A je vse bistveno dra?je.

 

Pa ko smo pri tem, homologacija itak odpade.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smiselno iz stali??a cene 105% ne. Dra?ji kolektorji in cel sistem, dve turbini, dvojne cevi, intercoolerja po mo?nosti. To je dobro le dokler je serijsko, da dela? nekaj aftermarket se jaz ne bi spu??al. Pravzaprav je v tem primeru V6 nadle?en ravno zaradi prostorske stiske. Jaz bi na tvojem mestu dal ZE odmi?ne. Pogojno bate, ?e si pripravljen se?i v ?ep za delno generalko, ker je treba odpreti motor. Izpu?ni kolektor ima? ?e po?timan, edino remap ?e pride v po?tev pa fura? kar ima?. Jaz sem se tudi ?e sprijaznil, da ne bo poceni tuninga pri RSu. SX je bil turbo, malo tu, malo tam pa je bilo 80-100 konjev ve?, pri N/A je vse bistveno dra?je.

 

Pa ko smo pri tem, homologacija itak odpade.

 

pol pa itaq BV zaenkrat

 

ko si ?e glih omenju odmi?ne in bate.... mislim, da bo enkrat pr?u na dom kr cel motor ZE ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej? Turbine pod nobenim pogojem NE more? homologirat razen ?e ima? ne vem kake veze pa denarja dati hla?e dol vle?e... :notworth: Je kolegica na CRX probala pa se je sprijaznala da vozi NONlegal predelavo... Pa? se ti mal gate tresejo ko te ustavjo... :bravo:

 

Potem pa je tu problem pri 323 ker ?vica pod havbo ?e sam motor, pol pa ra?unaj ?e dve turbine, intercoolerje ki bojo ?e bolj onemogo?al pretok svo?ega hladnega lufta, vsa napeljava in bo placa null koma null pod havbo...

 

Raje poskrbi da se zapelje? k ivarju da ti kolektorje povije pa za?ni gledat kje bi luft spelal v motorni prostor... Mogo?e pa v tem primeru hood scoop le ne pride ri?otarsko...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej? Turbine pod nobenim pogojem NE more? homologirat razen ?e ima? ne vem kake veze pa denarja dati hla?e dol vle?e... :notworth: Je kolegica na CRX probala pa se je sprijaznala da vozi NONlegal predelavo... Pa? se ti mal gate tresejo ko te ustavjo... :bravo:

 

Potem pa je tu problem pri 323 ker ?vica pod havbo ?e sam motor, pol pa ra?unaj ?e dve turbine, intercoolerje ki bojo ?e bolj onemogo?al pretok svo?ega hladnega lufta, vsa napeljava in bo placa null koma null pod havbo...

 

Raje poskrbi da se zapelje? k ivarju da ti kolektorje povije pa za?ni gledat kje bi luft spelal v motorni prostor... Mogo?e pa v tem primeru hood scoop le ne pride ri?otarsko...

 

tut tole je ?e edn izmed planov za prihodnje leto :bravo: ampak do zdej ?e nism najdu nobenga, ki nebi zgledu ri?arsko :blush: ?e najbolj u?e? do zdej mi je varianta EVO X, ker ne vpada tolk v o?i. ?e zdej pa me matra, ?e bi to na F-ki sploh lepo izpadl, ker ri?a pa res ne mislim delat :glare:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

qwerty, F-ka je lepa. edin scoop na havbi mi deluje ri?arsko :glare:

 

Ne kompliciraj. Poviti si daj kolektorje pa bo takoj bolje.

 

poleg tega, ampak me ?edalje bolj vse skup odbija, da bi ?e sploh kej delu sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se spomni?, ko si pisal, da te ne bo minilo in smo govorili druga?e? :bravo:

 

Una rde?a je fajn, M3 ?pregli pa turbo. :P

 

ma ne, da me je minal, z F-ko pocas zgublam volo zarad vseh teh okvar....
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne obupat :cheers: nared generalko na motorju in bo tipi topi :D kar se ma?ine ti?e :cheers:

 

sam fora je u tem, ker so bli pri 180kkm menjani tefloni, vsa tesnila, vodna pumpa pa jermeni, zdej mam pa 206kkm

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj sem ti povedal kaj je in to tudi ?e ni bilo menjano. Da je ma?ini vro?e itak ve?, potem se pa zgodi kaj takega. Parkrat pregreje? pa ma? sranje. Simptomi so pa kot pri mojemu SXu.

 

jp, ampak poleg tega sumim ?e batne obro?ke, ker ma avto ?edalje slab?o kompresijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Je kolegica na CRX probala pa se je sprijaznala da vozi NONlegal predelavo... Pa? se ti mal gate tresejo ko te ustavjo...

 

Ni najve?ji problem, da gre? na izrednega tehni?nega. Zakomplicira se pri kaki nesre?i. Povzro?i? ve?jo ?kodo, zavarovalnica ugotovi predelavo in na koncu lahko kon?a? celo za re?etkami z zelo praznim ?epom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.