Skoči na vsebino

stikalo za odpiranje oken


Priporočeno sporočilo

Kupil sem drugo mazdo 323f - letnik 98. Sedaj imam problem, ker je stikalo za odpiranje oken na voznikovi strani polomljeno. Klical sem ?e ljudi, ki prodajajo rabljene dele mazde in nih?e nima tega stikala. :(

A ima mogo?e kdo tukaj na forumu to stikalo ali pa da ve kje ga lahko nabavim? Novo je najverjetneje zelo drago tako da bi bil zelo vesel kakega delujo?ega rabljenega.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmeraj i??em stikalo za odpiranje oken na mazdi 323F letnik 98. Dobil sem eno ampak je za elektri?ni pomik vseh 4 stekel - jaz imam pa samo 2 na elektri?ni pomik. Tako da ?e kdo rabi, naj mi pi?e.

Bom pa ?e zmeraj zelo vesel kakr?nekoli info glede stikala za odpiranje samo 2 stekel.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to temo lahko zaprete. ponosno povem, da smo stikalo usposobili z enim rabljenim rahlo polomljenim in mojim polomljenim. avto bil po?trihan in vsa rja odbru?ena dol... sedaj je zakon avto :bravo::bravo:

kupljene ?e nove lu?i tako da je sedaj pravi strup :jupiii:

 

Lahko bi ga predstavil (Predstavitve ?lanov), da si ga malo ogledamo! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
    • Za kaj jih rabiš? Za višjo premijo pri zavarovanju.   Resno, to se tudi jaz sprašujem. Imam Mazdo BT-50. Kar je ta avto do zdaj prevlekel, ni noben na tem forumu. In nikoli ni zmanjkalo moči, čeprav ima "samo" 105 kW. Imeli smo Mazdo 5. Enoprostorec s sedmimi sedeži. Ravno tako "samo" 105 kW. Pa je bilo dovolj moči za normalno vožnjo tudi, ko smo šli na počitnice in smo s seboj vlekli 1300 kg težko počitniško prikolico, v avtu pa nas je sedelo sedem. In me res zanima, zakaj rabite 150 kW za eno povprečno pet sedežno vozilo, ki (najverjetneje) niti vlečne kljuke nima...
    • ampak roko na srce... samo potrošni materjal, ki pač spada k vzdrževanju avta... nimaš kej avto neki stane, razen @dvorjan EV, kjer ne rabiš servisirat, samo v graben zapelješ, ko je nekaj narobe. Do takrat, ko bo nekaj narobe pa samo upaš, da bo čim dlje šel. 😄     ps. ne me preveč resmo jemat, ker je samo mal heca. 😜
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.