Skoči na vsebino

Alarm


komar

Priporočeno sporočilo

 

Sicer pa kaj pretiravanje sploh je.....NIMAM POJMA!!! :lol:

 

 

LP daVid

Dobro vpra?anje - tudi jaz z vso svojo modrostjo in Izku?njami (kot stric - MalaMazda) nimam pojma, kaj bi to lahko bilo?

 

KDO VE?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 72
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Priljubljeni dnevi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

 

 

Sicer pa kaj pretiravanje sploh je.....NIMAM POJMA!!!    :lol:

 

 

LP daVid

Dobro vpra?anje - tudi jaz z vso svojo modrostjo in Izku?njami (kot stric - MalaMazda) nimam pojma, kaj bi to lahko bilo?

 

KDO VE?

Mislim da MalaMazda kot predstavni?a ne?nega spola lahko najbolj objektivno odgovori na to upra?anje.....midva tomi sva po uplivom floodanja....

 

 

Gospodi?na malamazda.......Da te ?ujemo!!! :D

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Sicer pa kaj pretiravanje sploh je.....NIMAM POJMA!!!    :lol:

 

 

LP daVid

Dobro vpra?anje - tudi jaz z vso svojo modrostjo in Izku?njami (kot stric - MalaMazda) nimam pojma, kaj bi to lahko bilo?

 

KDO VE?

Mislim da MalaMazda kot predstavni?a ne?nega spola lahko najbolj objektivno odgovori na to upra?anje.....midva tomi sva po uplivom floodanja....

 

 

Gospodi?na malamazda.......Da te ?ujemo!!! :D

 

 

LP david

No pa da razlijem to mlado du?o, ki je v cvetu mladosti na platno oziroma v post...za katerega sta me dva ?ila fanta prosila, da ga objavim...

Bom posku?ala pisati ?im bolj objektivno in preudarno...brez kak?nih floskul v besedilu...

 

...Sicer pa se mi zdi, da sem malo pretiravala :ne vem: Ampak, nimam pojma, ker to je le moje subjektivno mnenje :whatever:

 

lp

 

p.s. Saj sedaj razumeta fanta?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rada bi poznala kalibra, ki mu je kaj jasno :ph34r:

 

Sam ?tekamo pa vsi vse, s ne? Stric Komar? :lol:

 

lp

Seveda ?tekamo pupa MalaMazda ... bi rad poznal kalibra, ki mu kaj ni jasno ... naj skozi okno pogleda ... son?ek vabi v Portoro? na Panashe ... evo-spet se rola-druga puberteta?!?! B)
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Seveda ?tekamo pupa MalaMazda ... bi rad poznal kalibra, ki mu kaj ni jasno ... naj skozi okno pogleda ... son?ek vabi v Portoro? na Panashe ... evo-spet se rola-druga puberteta?!?! B)

Ma kaki son?ek? Kdo vidi son?ka? Jaz ne, treba ?e par izpitov narest :angry: ...potli pa son?ek :)

Portoro?-Panashe? Ma ne no, a nimamo cocktailov v dobrem? :ne vem:

 

Ja to drugo puberteto pa poznam...se tudi pri nas v hi?i ne ve kdo je bolj nor al jaz al o?i?! :ne vem:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne no, a nimamo cocktailov v dobrem? :ne vem:

 

Ja to drugo puberteto pa poznam...se tudi pri nas v hi?i ne ve kdo je bolj nor al jaz al o?i?! :ne vem:

 

Hmmm, se toti David nekaj vun vle?e ... haha :ne vem:

 

Definitivno foter! :D

 

No, pa drugi?, ko bo? pri volji za Portoro? ... :(

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm' date=' se toti David nekaj vun vle?e ... haha :ne vem:

 

Definitivno foter! :D

 

No, pa drugi?, ko bo? pri volji za Portoro? ... :( [/quote']

Mam tud jaz ob?utek, da bo panasche padu, namesto cocktailov?! :ne vem:

 

Ja sej, tud mami mu prav, da je ?e bolj ubrisan ko ta'mala :lol:

 

Te mal potola?im... :rolleyes:

post-13-1119340464_thumb.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malamazda, kar pogumno nad izpite, meni je v zadnjih 2 tednih uspelo narest 3, pa ta teden upam da bo ?e en in imam potem mir za letos. :whatever:

 

Komar ... one so si vzele prosto, jaz sem imel pa knjige pred sabo, saj mi je ?al, ampak so obljubile da gremo ?e enkrat. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar ... one so si vzele prosto, jaz sem imel pa knjige pred sabo, saj mi je ?al, ampak so obljubile da gremo ?e enkrat. ;)

Verjame? ??? :P
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te mal potola?im... :rolleyes:

Bear Hug ... no OK, bolj?e to kot kamen v hrbet ... :P

Neeee, res lepo no - Hug mislim ... na morje bi pa vseeno ?el ... B)

Sporo?i, ko bo? izpite "pobila" pol pa Portoro????? ... ;)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bear Hug ... no OK, bolj?e to kot kamen v hrbet ... :P

Neeee, res lepo no - Hug mislim ... na morje bi pa vseeno ?el ... B)

Sporo?i, ko bo? izpite "pobila" pol pa Portoro????? ... ;)

Kaj tle dogaja za moji mhrbtom.....cocktaili ?akajo.....panashe je pa pika na i!!! Vaz bom use za uha primu!! :angry:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj tle dogaja za moji mhrbtom.....cocktaili ?akajo.....panashe je pa pika na i!!!  Vaz bom use za uha primu!!   :angry:

 

 

LP daVid

Ja, ?e te pa ni bilo :ne vem: midva sva bila pa ?ejna :P

 

lp

 

Btw...kako je ?el izpit?

uuu nimam pojma.....nisem pri?akoval takega....sem mel mikrobiologijo danes... :ne vem: blo pa kar neki....in vidva s Tomijem sta kriva da se nisem u?il!!!!! Zdej pa oba s lopato po levem mezincu.... :lol::lol:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu nimam pojma.....nisem pri?akoval takega....sem mel mikrobiologijo danes... :ne vem:  blo pa kar neki....in vidva s Tomijem sta kriva da se nisem u?il!!!!!  Zdej pa oba s lopato po levem mezincu.... :lol:  :lol:

 

 

LP david

Bo? vidu, da bo... :rolleyes: pozitivne misli in bo :)

Midva s Tomijem sva ti pa samo vzpodbudo vlivala :) Zdej pa lopato za hvale?nost dobiva? :(

 

btw...kaj pa ?tudira??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

uuu nimam pojma.....nisem pri?akoval takega....sem mel mikrobiologijo danes... :ne vem:   blo pa kar neki....in vidva s Tomijem sta kriva da se nisem u?il!!!!!   Zdej pa oba s lopato po levem mezincu.... :lol:  :lol:

 

 

LP david

Bo? vidu, da bo... :rolleyes: pozitivne misli in bo :)

Midva s Tomijem sva ti pa samo vzpodbudo vlivala :) Zdej pa lopato za hvale?nost dobiva? :(

 

btw...kaj pa ?tudira??

Ok lopato uzamem nazaj..... :whatever:

 

Sicer sem pa na Biotehni?ki fakulteti.....oddelek za zootehniko! :D

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Jaz sem enkaj let azaj tukaj gledal Denona-a ap KEF zvočnike, sam potem nisem šel v nakup.   AV Receiverji za premium hiši kino | specializirana trgovina | AV-PLANET.SI WWW.AV-PLANET.SI AV receiverji s sodobnimi mrežnimi funkcijami postajajo center naše avdio video zabave. Dolby Atmos, DTS-X, top zvok in 4K slika...  
    • Tuner...bi rekel tako-v bistvu ne rabiš,ker UKV radijske postaje v studijih na polno komprimirajo oz. predvajajo samo še MP-3...mogoče klasična glasba na prvem programu,da ne,ostalo je pa vse ista "mineštra",tako da tudi če bi kupil posebaj komponento UKV tuner,se nebi kaj veliko poznalo v primerjavi z aplikacijo na TV,telefonu ipd. Jaz imam 5 segmentno UKV Yagi anteno na strehi,pa radija preko UKVja praktično ne poslušam več. Zase pač moraš vedeti,ali nucaš,ali pa ne....k eni pa npr. obvezno hočejo DAB+....vsaj jaz npr. v avtu radija sploh ne poslušam,in ko sem primerjal,sem ugotovil,da je na DABju tako skomprimirano,da je pri UKVju lepši zven.   Za eARC pa še to. Moj TX-RZ900 ima tudi le ARC,a uporabljam TV praktično le kot monitor. Glavni vir sta mi Oppo BluRay player in zelo zmogljiv HTPC,tako da tega problema nimam. Kot rečeno-če pa želiš to,kar ti novejši TVji omogočajo-da je TV tisti glavni vir (IPTV-aplikacije npr. T-2 ipd...,D-SATtuner,predvajanje datotek z HDDja preko TVjevega USBja.....)...v tem primeru nikakor ne smeš vzeti "starejšega" modela če se nočeš odreči visokoločljivim formatom za zvok.   Sicer si pa najbrž že pogruntal,da novejši modeli vsi to že imajo,ker se to smatra kot nekaj samoumevnega.   5 vs. 7 ali večkanalna končna stopnja pa tudi ni neka velika razlika v cvenku...tudi v konstrukciji ne...si najbrž pogruntal,da je tvoj tastari bil v osnovi 7 kanalen...so samo izpustili nekaj elementov,drugače pa isti "šmorn". Jaz bi v vsakem primeru vzel 7 ali več kanalov,ker imam še staro izkušnjo,ko sem starega analognega (Dolby ProLogic) Onkyo 525R uporabil za multi-room tudi za kuhinjo...če si v stanju potegniti tista dva kabla-ti povem,ko to imaš,ne boš hotel pogrešati. Ali pa,če želiš kdaj "stopničko višje" na Dolby Atmos ali DTS-X...z vsaj dvema stropnima zvočnikoma...ne rabita biti ne vem kaj,ker pod 200Hz ne predvaja...razlika na navadni 5.1 pa je skoraj kot iz mono na stereo....z ustreznim materialom seveda. Torej če imaš suhomontažne stene-dva navadna vgradna avto-zvočnika sta že čist OK....   Če si kaj podrobneje pogledal Sony-ja....omogoča tudi wireless surround+Atmos z aktivnimi zvočniki (z vgrajeno baterijo) SA RS5...a stanejo 700€🙄...omogoča tudi Sonyjev wireless subwoofer....  
    • In potem bi bili radi Švica ... 🙃 😢   Podpiram strokovne rešitve v okviru veljavnih pravil igre, takih umazanih bližnjic pa ne. 
    • Se pozabil objavit    
    • Slovenski znanstveniki so ugotovili, da 1 deci Jegra na dan ne samo, da je zdravo ampak je tudi premalo...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.