Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Jaz sem ?e v Astro dajal neke Philipsove s plavim stekom pribli?no nekaj takega:

 

http://www.mimovrste.com/artikel/342011321...CFceCDgodZ3vqSw

(Zdej imam na M6 xenon in ne vem zate, tako da so mogo?e pri tebi notri tudi H7 ali H1)

 

 

Svetloba je bila res bela, takrat sem dal zanje okrog 5000 SIT.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ve?jih slik ? :angry2:

 

Edina dobra stran slik je nalepka, ki je made by ME. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s faceliftom m6 tk so so sen?ili stekla,mislite da je zaradi tega kakovost svetlobe slab?a??enska je kupila i30 in je razlika v svetlobi o?itna, na mazdi svetita kot sve?e, na hjundaju pa res kot beli dan. Katere ?arnice priporo?ate? to je opazno ?e toliko bolj ko je vreme de?evno..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo ?e pucal le?e? Jaz mam iste ?arnice na zasen?enih, dolgih, meglenkah, samo svetloba meglenk ali dolgih je totalno druga?na - bolj?a kot zasen?enih...

 

Ajvar - na ZS kolk je X komplet pliz - arbajt + roba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.