Skoči na vsebino

in?talacija wooferja v m6


J.J.

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Malo sem prebral tele poste. Imam ?eljo, da bi priklopil na mojo standardno ozvo?enje in radio v FL M6 letnik 2006 en oja?evalec in woofer. Ker nekako nisem DIY tip oziroma pravim, da naj ?evlje sodi le kopitar, sem tele zadeve bral bolj kot ?ifre in znanstveno fantastiko. Imam tudi te?ave z desnim sovoznikovim zvo?nikom, saj je crknil :(

 

Kaj ?elim? Nekoga, ki je to ?e delal in ima izku?nje, da bi mi tole pomagal urediti. Seveda sem pripravljen uslugo tudi pla?ati.

 

Za kak?nkoli info bom hvala?en!

 

LP janez

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Odvisno kak?en woofer ima? v mislih, ima? namre? mo?nost dobiti od Bose-a, kakr?en je v nekaterih izvedbah mazde6, ?e skrit v osr?ju rezervne pnevmatike! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v mislih imam sicer eno tubo, ki jo imam doma, ampak jo moram dati popraviti. mogo?e bi blo fino premisliti, kako pa kaj. niti ne poznam, kake so kaj mo?ne opcije in seveda tudi cena za vse skupaj? ima? mogo?e kak info glede tega?

 

hvala in lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem v svojo dal aktivni vufer, ki sem ga priklopil na high input - na izhod zvo?nikov radia in dela lepo. ?e nima? high input se da dobiti high-low konverter, sicer pa nisi napisal ali ima? aktivno ali pasivno tubo??

 

v info tale aktiven vufer?ek me je pri?el toliko

http://www.mimovrste.com/artikel/134004742...laupunkt-gtb-8a

 

potem lahko pretehta? popravilo tvoje proti temu - tu ne potrebuje? ni?esar ve? extra. je ravno prav velik in ima konektor katerega enostavno izpuli? in odstrani? woofer

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, super... tole niti ni toliko, kolikor sem misli, da bo...imam namre? tubo, ki jo je treba vezati ?e na oja?evalec...imam oboje za popravit... pozna? koga, ki ima vse potrebno, da bi tole in?talirala...namre?, vilice za radio ven dobit pa to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm, super... tole niti ni toliko, kolikor sem misli, da bo...imam namre? tubo, ki jo je treba vezati ?e na oja?evalec...imam oboje za popravit... pozna? koga, ki ima vse potrebno, da bi tole in?talirala...namre?, vilice za radio ven dobit pa to?

 

ta radio ni na vilice...:) na 3 ?ravfe in par pop out plastike

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha...u, to morm pa zdele pogledat, kje so tili ?raufi...kak namig?

 

hvala

 

umakne se plastika od naslonjala proti pepelniku - v 2h ali 3h delih, okoli ro?ne, okoli ?altkebla - priporo?ljivo je ?e ?altkebel odviti da se vse lahko umakne

potem sta spodaj 2 ?rna vijaka

S tem se celotna maska od ventilatorjev zgoraj do radia spodaj lahko vzame ven (zgoraj je samo zataknjena) - skupaj z radijem, s tem da ima radio ?e en vijak na desni, do katerega se pride preko sovoznikovega predala - kao proti kraji in da ga fiksira

 

Et voila radio in celotna maska je zunaj - pazljivo gor so kabli od radija, antena ter od klime - se da odkonektati

 

V temi kaj ste naredili danes na va?i mazi (ali pa moji se ne spomnim) pa sem dal shemo konektorja radija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.