Skoči na vsebino

Dilema


Guest BrainY

Priporočeno sporočilo

?isto odvisno :)

 

zakaj bo? mel avto, ?e rabi? zadnja vrata, koliko pomembne so zmogljivosti in poraba... ipd...

 

 

najve? pa seveda, kaj ti je bolj v?e? :D

 

323 BG model

323 BA model

ali pa

MX-3 EC model :)

 

pa za kolk dnarja, itd...

 

upo?tevaj pa tudi, da MX-3 novej?o te?ko najde?, ker jih je bilo malo kupljenih, in malokdo jo prodaja, starej?e pa niso nujno najbolj ohranjene ipd.

mogo?e bi na tvojem mestu pogledal za kako 323F GT model BA :) 20.V6 140KM :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

..... saj to me najbolj pri tem avtu mika -> da se lahko noga malo ni?je nasloni, pa je efekt tapravi!

 

Oblikovno mi je mogo?e (osnovno gledano) f-ka lep?a, se pa da mx zrihtat v nulo!

 

........ newem :ne vem:

 

Bom mogo stestirat dobro oba.....

 

.... no bolj mx-a (f-ko ?e vozim eno leto)

 

p.s: Kaalman menja? ma?ince :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..... saj to me najbolj pri tem avtu mika -> da se lahko noga malo ni?je nasloni, pa je efekt tapravi!

 

Oblikovno mi je mogo?e (osnovno gledano) f-ka lep?a, se pa da mx zrihtat v nulo!

 

........ newem :ne vem:

 

Bom mogo stestirat dobro oba.....

 

.... no bolj mx-a (f-ko ?e votim eno leto)

 

p.s: Kaalman menja? ma?ince :P

In KAAlman ?e umira od smeha......... :lol::lol::lol:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja brez brige ferruarski proracun sem jim napolnil za 350.000...tko da in bencinske in cajoti mi kradejo....uf :(

Svaka ?ast...sicer ne vem kako za boga ti je uspelo tolko kazni na?ponat....svaka ?ast! Tega si pa nebi mogu provo??it..... :blink:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

p.s: Kaalman menja? ma?ince :P

zrihtaj eno dobro pa poceni Xedos-9, pa sem za biznis, za svojo pa bi mel kar nekaj denarja :D

 

druga?e pa upam da bo MXa ?e vsaj 1-2 leti dobro slu?ila... tokl da gume zvozim :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zrihtaj eno dobro pa poceni Xedos-9, pa sem za biznis, za svojo pa bi mel kar nekaj denarja :D

 

druga?e pa upam da bo MXa ?e vsaj 1-2 leti dobro slu?ila... tokl da gume zvozim :P

hehehehe KAAlman,.....a sam za gume ti gre,....bolj?e da te tvoja MX3ka ni sli?ala.....ki te takoj enkrat z vrati butne..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.