Skoči na vsebino

Karambolirana Mazda 6


dejanot

Priporočeno sporočilo

Cao

 

Prosim za malenkost pomoci, prisel je neki kupec iz doline (Loza ali iz okolice) ter mi za "razbitino" ponudil 2500-3000? me sedaj zanima ali je vredna toliko denarja, jaz jo cenim malo vec recimo vsaj 3500-4000? sem pa zanjo zahteval tudi 5000? saj realne cene ne poznam sramezljiv

 

Zanima me koliko je realna cena tega avtomobila.

 

se nekaj podatkov o Mazdi 6 je tudi na Avto.net-u ====> http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5675018&show=1

 

100kW/136KM

80000 km

oprema GT

letnik 2004

zunajnost ohranjena v piko prav tako notrajnost

 

aja se letna vinjeta 2012 :P

 

Hvala in LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah pomoje je 5.000 ? odlo?no previsoka cena, saj je avto kr konkretno usekan, ne re?em ?e bi bil cel, potem je to druga pesem. Tudi majstr Simon mi je takoj pojamral - "a ve? da un ho?e 5.000 zanjo, to pa ni govora, da mu dam"! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al so tr?ne vrednosti avta dale? od tega kolikor je avto vreden po uporabnosti.

 

Sem ti ?e nekaj ?asa nazaj napisal na ZS, ko sem se zanimal, da bi za razbito bila cena tam nekje 3k, ker je cela na avto netu za okoli 5k....

 

Tako, da ?e ra?una? popravilo ?e za jurja si tam tam. V bistvu se mora? odlo?iti - ali ima? re?en problem prevoza in ?as ?akati ali pa roka in odpelje ker bi rad imel kmalu vozen avto....oz, ?e vedno gre? lahko popravljati za razliko.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto bi bil vreden okoli 6k (+- 500?) , ?e bi bil cel. Ko je pa razbit in ?kode za 1500?+, pa pomoje ?e dobi? 3000? zanj bo? dosti dobil.

 

Med oglasi na avto.net je kar nekaj celih dizelic z manj kot 150000 prevo?enih km, ki se prodajajo za manj kot 5k ?.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje da ja, lej zavedat se mora?, da nekdo ki jo bo kupil, prvo kar bo nucal, je vle?na slu?ba, kar ni ravno najbolj?i obet, ko kupuje? vozilo, hehe. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje da ja, lej zavedat se mora?, da nekdo ki jo bo kupil, prvo kar bo nucal, je vle?na slu?ba, kar ni ravno najbolj?i obet, ko kupuje? vozilo, hehe. :blush:

 

Ja res je

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak?ni ki kupujejo razbite avte in jih rihtajo....jim je vle?na slu?ba najmanj?i stro?ek....to so maherji, vse zmenjen med sabo...pa ne mislim na mutne posle.... Tistki ku ga bo kupil ga bo kupil da ga popravi, proda in ?e nekaj zaslu?i, zaslu?il bo pa toliko kolikor bi ga delo pri kleparju stalo, dele pa ?e dobijo kje ceneje...ampak to nima veze...pa? avto ni kaj preve? vreden...v kolikor dela tip top, in si zadovoljen z njim, bi ga popravil...dele seveda nebi iskal na poobla??encu, pa tudi kak?nega normalnega kleparja bi poiskal...je pa res da ti vzame nekaj ?asa, pa tudi denarja seveda....ampak na koncu vsaj ve? kaj ima?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak?ni ki kupujejo razbite avte in jih rihtajo....jim je vle?na slu?ba najmanj?i stro?ek....to so maherji, vse zmenjen med sabo...pa ne mislim na mutne posle.... Tistki ku ga bo kupil ga bo kupil da ga popravi, proda in ?e nekaj zaslu?i, zaslu?il bo pa toliko kolikor bi ga delo pri kleparju stalo, dele pa ?e dobijo kje ceneje...ampak to nima veze...pa? avto ni kaj preve? vreden...v kolikor dela tip top, in si zadovoljen z njim, bi ga popravil...dele seveda nebi iskal na poobla??encu, pa tudi kak?nega normalnega kleparja bi poiskal...je pa res da ti vzame nekaj ?asa, pa tudi denarja seveda....ampak na koncu vsaj ve? kaj ima?.

 

No z avtom sem bil zadovoljen no saj kar se tice opreme in porabe, prostornosti in lohka bi se nasteval, samo nekako mi ni dal tisto po cemer hrepenim je pa res tudi da je bolj kot ne financna stiska in ga raje prodam in kupim nekaj starejsega ter cenejsega malo manj vrednega, no nekaj imam ze ogledanega,....

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto tak kolegialni nasvet - jaz bi posku?al zdele 3.000 ? fiksno iztr?it (pa vsaj kak teden stati za to odlo?itvijo), se pravi ko se kdo sku?a pogajat za ?e manj, se mu samo zahvali? za zanimanje in to je to. Koliko ?asa bi vztrajal je pa seveda odvisno od finan?ne zaloge in osebnostne trme ter nepopustljivosti. :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?isto tak kolegialni nasvet - jaz bi posku?al zdele 3.000 ? fiksno iztr?it (pa vsaj kak teden stati za to odlo?itvijo), se pravi ko se kdo sku?a pogajat za ?e manj, se mu samo zahvali? za zanimanje in to je to. Koliko ?asa bi vztrajal je pa seveda odvisno od finan?ne zaloge in osebnostne trme ter nepopustljivosti. :P:danzoman:

 

Cao

 

No avto je prodan, iztrzil sem toliko kolikor mi je ponujal, zdej sem pa spet navaden pesec :P

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, zdej pa kej fajnga kupi (s ?imer bo okvar malo ali ?e bolje 0)! :bravo::danzoman:

 

Bom bom, no ostale so mi pa nasledne zadeve za prodat

 

- platisca or. Mazda 17col trenutno so v komplet obnovi

- gume Maxxis 17" 215/45

- mogoce (bom videl kako se bom zmenil z novim lastnikom, mogoce menja or. za sportne) sportne vzmeti V-Maxx -35mm

 

Ce koga kaj zanima PM

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.