Skoči na vsebino

Barva platisc Mazda 17"


dejanot

Priporočeno sporočilo

Cao

 

No glede na to da sem avto prodal so mi ostale alu platisca doma,...

 

Torej so original Mazda platisca katera so bila na vozilu Mazda 6

 

Nekaj podatkov:

 

17col

Razmak je 5x114,3

ET 55

 

Gre pa za naslednjo zadevo, platisca so v komplet obnovi, do sedaj so speskana grejo se na ravnanje potem sledi barvanje. Sedaj je pa vprasanje kaksne barve naj bodo meni je prakticno vseeno jih imam namen prodati, vendar ne vem katera barva gre najbolj v promet.

 

Prosim za pomoc!!

 

Se nekaj slik, na slikas so platisca se v original barvi

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

Objavljena slika Objavljena slika

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klasi?ne (tovarni?ke) barve jih bo? najbol? prodal, sem prepri?an, saj folk ne mara pretiranih inovacij. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali so se zvile?? No to spra?ulem ker sem imel jaz feltne AEZ ( totalno sranje od felten, so gnile) no in ko sem jih ?e prodal mi je kupec rekel da so zvite??

 

Cao

 

Je tako dve ste bile rahlo zvite a se med vozno ni cutilo ?zmeden? mi je sele vulkanizer ko je gume enkrat menjal da so jajcaste in kok to da mi volana ne trese :ne vem: , tako da ja grejo na komplet obnovo, kar se pa glede trdnosti tice pa do zdej nisem imel problemov.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

Je tako dve ste bile rahlo zvite a se med vozno ni cutilo ?zmeden? mi je sele vulkanizer ko je gume enkrat menjal da so jajcaste in kok to da mi volana ne trese :ne vem: , tako da ja grejo na komplet obnovo, kar se pa glede trdnosti tice pa do zdej nisem imel problemov.

 

LP

 

To se je meni isto zgodilo, volan ni ni? tresel samo so bile pa jaj?aste.

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se je meni isto zgodilo, volan ni ni? tresel samo so bile pa jaj?aste.

 

Cudno, jah no zrihtale se bojo da kupec ne bo rekel da sem ga nat.......

 

Klasi?ne (tovarni?ke) barve jih bo? najbol? prodal, sem prepri?an, saj folk ne mara pretiranih inovacij. :D

 

No v mislih sem imel malo bolj temno barvo, crna mi je prevec hmm kako bi se izrazu recimo prevec je pusta, bela se mi zdi da ni glih in za tak avto (mazda 6 in podobni), nato sem prisel na idejo da bi grafitna lepo izpadla, kaj pravte?

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e res, po drugi strani pa kot sem ?e rekel, menim da si bo? najmanj zo?al krog kupcev ?e ostanejo fabr?kega izgleda! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.