Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

ok,res da imam te?ave z motorjem, ampak zaradi tege ne sme trpeti styling! :D

 

 

rabim kleparja k ne bo prvi? videl mazde, da mi nastavi zadnjo axo (oz da mi pove ?e se sploh da), ker mi eno kolo glede za 0,5cm bolj ven kot drugo (zadaj). Sedaj sem kupil 7,5x16 litke z et35 (homolomo za mx3) in mi gleda 1mm ?ez rob pa tud ne zgleda glih najbolje ?e pogleda? obe strani, tako da je ena alternativa porihtanje axe (?e se bo dalo), druga?e grem pa ?irit en blatnik. Na optiki mi je stric rekel da se to ne da porihtat, res pa je, da je rekel da se ne da hnastavit nagib kolesa (baje se da), tak da ne vem kaj naj verjamem. ?el bi tudi v to da bi most menjal, samo pod zagotovilom, da je res to narobe

 

 

 

 

 

p.s: mogo?e kdo ve za kak?no zadnjo zavesico za mazdo mx 3 (pride na odbija?, pr nekaterih serijsko).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari men je ful ?al za tvojo Mazdo :( . OK zdaj pa bistvo. Poznam dobrega kleparja v LJ. Kako mu je ime (ali firmi) ne vem. Je pa kolegu zrihtal u nulo (ravnanje na mizi+klepanje+?trihanje) BMW3, ki je bla totalka. ?e pozna? kej ?i?ko-Podutik je tam ena fajn pizzerija Etna v podalj?ku te zgradbe-bajte pa je ta kleparska delavnica. Mojster ti bo znal dobro in po?teno!!! svetovati, kaj se da narediti.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.