Skoči na vsebino

MAZDA 6 CD - Intercooler


Priporočeno sporočilo

pozdravljeni,

je kdo v kratkem menjal intercooler na Mazdi 6 CD? zanima me cena novega pri nas! je mo?no dobit ponaredek ali samo original?? V Avstriji na servisu, 470 ? z monta?o! :vskalo:

je ksn tle gor, ki dela na mazda servisu? kolk stane pri nas??

tnx!

 

nemogo?e da je v Avstriji toliko!!!

 

?ala...

najprej povej kje pu??a, kjer so bile ?e napake na cevi in tako naprej, se je dalo hitro porihtat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje pu??a?

 

?e v spodnjem delu na cevi, potem je Mazda imela tole pod serijsko napako, in so popravljali s plasti?nim kitom.

 

Zadeva baje deluje...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja v spodnjem delu mislim da na cevi ja!

ampak letnik je 2003in dvomimda lahk kaj pod serijsko napako uredim!!??ali pac??

 

Kolko stane, ce vprasas na servisu? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale Mihael1 malo nabija za Esterajherje, ?e mene vpra?ate. Ko pa mu spusti? ZS, pa ne odgovarja. tko da pomojem je neka cheap reklama za take k bi ?li u Esterajh, pol pa bli tiho in pla?ali. Dokler me ne prepri?a v nasprotno, bom tega mnenja. Tko da mu ne nasedajte.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v BTC-ju

 

HVALA!!

 

Tale Mihael1 malo nabija za Esterajherje, ?e mene vpra?ate. Ko pa mu spusti? ZS, pa ne odgovarja. tko da pomojem je neka cheap reklama za take k bi ?li u Esterajh, pol pa bli tiho in pla?ali. Dokler me ne prepri?a v nasprotno, bom tega mnenja. Tko da mu ne nasedajte.

 

ej ne navijam za jodlerje ampak zakaj bi pla?eval 1x ve? za dolo?ene stvari kot pa pri nas!pi?i na moj mail ?e rabi? ksn podatek!!

narobe si me razumel o?itno!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.