Skoči na vsebino

ipod/iphone priklju?ek v avtu


Priporočeno sporočilo

Kdo ga ima? Mi lahko kdo pove ali bi moral tudi rolati komade preko tega kabla in upravljati napravco preko radija / volana?

 

V mojem na primer samo polni, ne daje pa glasu, in na displayu se ne poka?e iPod - pa prisitkam AUX 1x, 2x, 3x, CD 1x, 2 x ,3 x :ne vem:

Mo?no dvomim, da je samo za polnjenje

 

Za aftermarket vem, da ?e pritiska? AUX menja? med aux in, ipod, usb....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ga ima? Mi lahko kdo pove ali bi moral tudi rolati komade preko tega kabla in upravljati napravco preko radija / volana?

 

V mojem na primer samo polni, ne daje pa glasu, in na displayu se ne poka?e iPod - pa prisitkam AUX 1x, 2x, 3x, CD 1x, 2 x ,3 x :ne vem:

Mo?no dvomim, da je samo za polnjenje

 

Za aftermarket vem, da ?e pritiska? AUX menja? med aux in, ipod, usb....

 

Po moje bi mogu igrat, sigurno niso dali konektorja samo za polnit ipod. Kaj nima? nikjer navodil?

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni v navodilih....

 

Ampak neumen japonski problem re?en <_<

?e ima? USB klju? notri bo? poslu?a? USB in ni? drugega, ko da? ven USB bo delel iPxxx

 

:wacko:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni v navodilih....

 

Ampak neumen japonski problem re?en <_<

?e ima? USB klju? notri bo? poslu?a? USB in ni? drugega, ko da? ven USB bo delel iPxxx

 

:wacko:

 

ja to bi lahko druga?e re?ili, lahko bi delal tudi ko je usb klju?ek notri...glavno da si re?il problem :D

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tukaj nadaljujem, ker sem bedak, in sem se vsedel na androida in ga po?il....sem vzel na simobilu iPhone 4S, da vidim to ?udo (kot moj telefon, krekberi ostaja)

 

Ni kaj tehnolo?ko je zelo dober - ekran, hitrost, ohi?je....itd

Razo?aral pa me je uporabni?ko, za ta denar bi lahko bil malo bolj odprt - tu ga android preka?a na veliko,

prekolesariti mora? cel google da naredi? jailbreak, in ker nisem poznavalec teh stvarc sem najprej naredil SW upgrade (ponujen na telefonu) na 5.1 in se zaklal....5.1 ne more? ?e odkleniti, prav tako ima 4S 5.1 zaklenjen downgrade na 5.0.1 ki se ga da odkleniti :vskalo::vskalo::vskalo:

 

Za vsak drek rabi? itunes - najslab?a stvar pa je baterija - to je pa popolnoma razo?aranje, dr?i mi od jutra do cca 6h zve?er z wifi... :ne vem:

 

Dobra stvar je kapaciteta 32G in predpriprava v mazdi, kjer sedaj fura muziko in prostoro?no, ter seveda fotoaparat.

 

Nisem pa o ho ho navdu?en, predvsem ne za to ceno (jaz sem ga sicer dobil za 1? na obstoje?i paket) in navsezadnje visoko mese?no porabo....

 

Ploki, ?e zanimivost

speedtest.net:

 

moj simobil na iphoneu 6,8MB/2,14MB

 

na ?eninem androidu (T2 hosting v Simobilu po novem) 7,1MB / 1,99MB

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da kar tukaj nadaljujem, ker sem bedak, in sem se vsedel na androida in ga po?il....sem vzel na simobilu iPhone 4S, da vidim to ?udo (kot moj telefon, krekberi ostaja)

 

Ni kaj tehnolo?ko je zelo dober - ekran, hitrost, ohi?je....itd

Razo?aral pa me je uporabni?ko, za ta denar bi lahko bil malo bolj odprt - tu ga android preka?a na veliko,

prekolesariti mora? cel google da naredi? jailbreak, in ker nisem poznavalec teh stvarc sem najprej naredil SW upgrade (ponujen na telefonu) na 5.1 in se zaklal....5.1 ne more? ?e odkleniti, prav tako ima 4S 5.1 zaklenjen downgrade na 5.0.1 ki se ga da odkleniti :vskalo::vskalo::vskalo:

 

Za vsak drek rabi? itunes - najslab?a stvar pa je baterija - to je pa popolnoma razo?aranje, dr?i mi od jutra do cca 6h zve?er z wifi... :ne vem:

 

Dobra stvar je kapaciteta 32G in predpriprava v mazdi, kjer sedaj fura muziko in prostoro?no, ter seveda fotoaparat.

 

Nisem pa o ho ho navdu?en, predvsem ne za to ceno (jaz sem ga sicer dobil za 1? na obstoje?i paket) in navsezadnje visoko mese?no porabo....

 

Ploki, ?e zanimivost

speedtest.net:

 

 

moj simobil na iphoneu 6,8MB/2,14MB

 

na ?eninem androidu (T2 hosting v Simobilu po novem) 7,1MB / 1,99MB

 

Jaz sem imel iphona prinlizno 2 meseca in sem ga potem prodal in se vrnil nazaj na HTC-ja. Moje mnenje je, da je iphone samo status simbol in nic drugega, vreden pa ni niti priblizno svojega denarja.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel iphona prinlizno 2 meseca in sem ga potem prodal in se vrnil nazaj na HTC-ja. Moje mnenje je, da je iphone samo status simbol in nic drugega, vreden pa ni niti priblizno svojega denarja.

 

word :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

word :bravo:

 

ma itak, loh bi ga sedaj prodal za 600? (ebay se tam giblje vedno) pa nima smisla skoz dilat te telefone....

 

Druga? pa malo razo?aran nad tem famoznim Ipod priklju?kom v Mazdi - na ekranu je stalno AUX, brez pesmi, brez direktorijev...itd itd Dela sicer vse preko volana, ampak posledica tega je da takoj na telefon gleda? vmes - adijo varnost.

 

Vsak korejski aftermarket danes podpira celotno upravljanje preko radijo vklju?no z mp3 tag, playlist........

Pa tudi AUX ima first in first out funkcijo, tako da mora? med vo?njo menjat usb klju? in izklapljat ostale..... :blink:

 

Glej od 10:30 naprej (poprej pa kako razdre? radio :hudicek: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuknu bom tale jabuk na kompostnik!

V avtu ga priklopim na kabel a muska siba preko bluetootha in moram v playerju rocno izbrati docking. Ko to naredim tudi prostorocno dela na docking a ni mikrofona. Vsakic ko startam avto!!!!!!!!

Pizda nisem se se s telefonom za katerega je v avtu vse pripravljeno toliko ubadal in plesal po cesti.

Ne morem verjeti kako bedast uporabniski vmesnik ma software, ne mores dolociti prioriteto tipa povezave, vsakic treba rocno!!!! Bluetooth ima samo on/off in pair/unpair - NOBENIH nastavitev!!!!!

Wtf kaka neuporabna stvar.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuknu bom tale jabuk na kompostnik!

V avtu ga priklopim na kabel a muska siba preko bluetootha in moram v playerju rocno izbrati docking. Ko to naredim tudi prostorocno dela na docking a ni mikrofona. Vsakic ko startam avto!!!!!!!!

Pizda nisem se se s telefonom za katerega je v avtu vse pripravljeno toliko ubadal in plesal po cesti.

Ne morem verjeti kako bedast uporabniski vmesnik ma software, ne mores dolociti prioriteto tipa povezave, vsakic treba rocno!!!! Bluetooth ima samo on/off in pair/unpair - NOBENIH nastavitev!!!!!

Wtf kaka neuporabna stvar.

 

lahko meni prineses pa ga bom js cuval. :blush: .ne rabis vrzt..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuknu bom tale jabuk na kompostnik!

V avtu ga priklopim na kabel a muska siba preko bluetootha in moram v playerju rocno izbrati docking. Ko to naredim tudi prostorocno dela na docking a ni mikrofona. Vsakic ko startam avto!!!!!!!!

Pizda nisem se se s telefonom za katerega je v avtu vse pripravljeno toliko ubadal in plesal po cesti.

Ne morem verjeti kako bedast uporabniski vmesnik ma software, ne mores dolociti prioriteto tipa povezave, vsakic treba rocno!!!! Bluetooth ima samo on/off in pair/unpair - NOBENIH nastavitev!!!!!

Wtf kaka neuporabna stvar.

 

Pobrskaj po netu, lahko bos dobil kaksno aplikacijo da bos lahko stelal prioriteto povezave oziroma bos imel vec nastavitev za bluetooth...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pobrskaj po netu, lahko bos dobil kaksno aplikacijo da bos lahko stelal prioriteto povezave oziroma bos imel vec nastavitev za bluetooth...

 

vse se da dobit, sam mora prej jailbaikat da bo dobu cydio..potem pa nprej..najbolj simpl je kupit androida...

 

ceprav js nimam nekih tezav z iphonom, pa povezavo z avtoradio...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse se da dobit, sam mora prej jailbaikat da bo dobu cydio..potem pa nprej..najbolj simpl je kupit androida...

 

ceprav js nimam nekih tezav z iphonom, pa povezavo z avtoradio...

 

Ti imas samo bluetooth verjetno.

4s s 5.1 se nima jailbreaka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti imas samo bluetooth verjetno.

4s s 5.1 se nima jailbreaka

 

pomojem da je ze..k js mam 4 s 5.1 pa imam jailbreak.. sam treba je naredit costum firmware..

 

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

 

..

 

.

.

.

.

.

 

.

.kako se to dela me ne sprasuj, k pojma nimam... :)

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomojem da je ze..k js mam 4 s 5.1 pa imam jailbreak.. sam treba je naredit costum firmware..

 

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

 

..

 

.

.

.

.

.

 

.

.kako se to dela me ne sprasuj, k pojma nimam... :)

 

jailbreaka definitivno se ni imas po moje 5.0.1

Dnevno preverjam

 

Lahko pa da imas iphone 4 in 5.1 to pa obstaja, za 4S pa ne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.