Skoči na vsebino

Alu felge 16 205/55 R16


Ivo

Priporočeno sporočilo

Pozdrav svima,

 

Zanima me dali je gdje u Sloveniji moguće nabaviti aluminijske naplatke za Mazdu 3 CD 110 koje dolaze u serijskoj opremi sa TX linijom. To su naplatci sa 5 krakova od 16". U Zagrebu je problem doći do njih jer ih naru?uju iz Austrije pa treba ?ekati po par mjeseci. Zahvaljujem se informacijama. Ba? bi ?elio imati upravo takve pa bi mi bilo drago ako bi mi netko rekao gdje bi ih mogao pronaći?!

 

Pozdrav iz ZG!

Ivo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upajmo da se ti wildcat oglasi, oni majo mazda servis, pa ti bo mogo?e znala kaj ve? povedati

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav svima,

 

Zanima me dali je gdje u Sloveniji moguće nabaviti aluminijske naplatke za Mazdu 3 CD 110 koje dolaze u serijskoj opremi sa TX linijom. To su naplatci sa 5 krakova od 16". U Zagrebu je problem doći do njih jer ih naru?uju iz Austrije pa treba ?ekati po par mjeseci. Zahvaljujem se informacijama. Ba? bi ?elio imati upravo takve pa bi mi bilo drago ako bi mi netko rekao gdje bi ih mogao pronaći?!

 

Pozdrav iz ZG!

Ivo

Cau-.----na A Cosmosu jih imajo ?e...in sicer dokaj ugodno....plati??a 16' z gumami good year 200 000 sit......

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala nainformacijama. Poku?at ću ih kontaktirati. Znam da su skupe. U Hrvatskoj takve dođu oko 300?. Uzeo bi mo?da neke druge ali preporuka za Mazdu 3 CD 100 su felge 6.5 x 16 ?to nisu ba? standardne mjere jer većina felgi od 16" ima ?irinu 7 a ne 6.5.

Hvala i pozdrav!

Ivo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, 7J bo dosti lep?e - moje skromno mnenje. sramezljiv:jupiii:

Ja brez problema lahko da? 7×16...?a gume 195 al pa tudi 205......?e lep?e pa je 17' ....to je pa seveda ?e moje skromno mnenje..... :vesel:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.