Skoči na vsebino

Dilema


Gustav

Priporočeno sporočilo

No torej Honda 2,2 obvoz, Toyota 2,2 obvoz pa smo tam kjer sem rekel, ve?inona so evropejci na podro?ju dizlov pa? bolj izku?eni, dizle ?e niso ?isto skopirali in izbolj?ali s kakimi svojimi inovacijami.

VW 1,6 so baje po?eruhi ravno danes se mi je sodelavec ?alil. Ima od punce A3 1,6 in pravi da pije veliko, gre dobesedno nikamor... Pa ni edini, ki mi je rekel kaj takega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No torej Honda 2,2 obvoz, Toyota 2,2 obvoz pa smo tam kjer sem rekel, ve?inona so evropejci na podro?ju dizlov pa? bolj izku?eni, dizle ?e niso ?isto skopirali in izbolj?ali s kakimi svojimi inovacijami.

VW 1,6 so baje po?eruhi ravno danes se mi je sodelavec ?alil. Ima od punce A3 1,6 in pravi da pije veliko, gre dobesedno nikamor... Pa ni edini, ki mi je rekel kaj takega.

 

bencin ali dizel?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekak mi ne gre - 100km na dan pa bencinar :ne vem: Na u? je to od ekvivalentnega diesla ene 3? ve? vsak dan sam za slu?bo. 60-70? na mesec.

 

Hja imas po svoje prav. To bi bilo potrebno potem zaplinit.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e je kriv sosedov mulc ampak njemu je Honda Civic 2,2 dizel ?la. Oziroma turbina potem je pa ?akal na novo kot budala. ?e je dizel bi jaz vseeno gledal evropske proizvajalce. :blush:

 

druga? pa kolkr js poznam folk jim te 2.2 Honde lavfajo ko urce...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdj me boste kri?al ampak ?e bi ?e dizla bi bla to definitivno Alfa, seveda, do mehanika z njo jo pogleda u nulo in potem takoj tavelik servis in se vozi dalje. Zihr so bol?i od vseh ?vabov, ki so jim kasneje tut pobral motorje. kolega ma 159, 1.9 ?ipano na 170 konjev, prevo?enih 200k nobenih izrednih stro?kov, porabo ma okol 8 ampak na avtocesti pod 180 ne voz sploh, ob normalni vo?nji bi jo komot spravu na 5-6L

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.