Skoči na vsebino

Alarm problem


Priporočeno sporočilo

Evo pa ?e mam te?avice, seveda manj?e :) V glavnem, ker sta oba dalinca slabo delal sem pa? zamenjal baterije, in jest bumbar ne da bi pomislil, da se s tem verjetno zamenja tudi koda al pa kej podobnega, ker daljinca ne odklepata avta, vklop in izklop alarma pa tudi ne deluje. :angry: Ok avto sem pa? na roke odklenu tko da se je drl k svinja in potem pod havbo izklipil alarm z enim klju?kom. No zdej bom probal ?e obrnit baterijo samo dvomim da bo delalo. No ?ipi so nalepke da je to alarm Kogov?ek, ki je bil vgrajen ?e ob prodaji vozila, na dalincu pa pi?e Laser Line. Sem ?e opazil na eni 323c s tega foruma, da je imel iste nalepke gor samo se ne spomnim ?igava 323c je bila to. Zdej me zanima ?e kdo mogo?e ve kako se te kode spet na?tima al karkol ?e da bo spet delal. Ker po moje je da obstaja nek vrstni red pri knofih samo jest ga ne poznam, papirjev od alarma pa tudi nimam. Prosim za pomoooo???, dobi za per tist k mi pomaga re?it to te?avo :cheers: ...druga?e bom pa ?el do tega kogov?ka, da bo zrihtu, sm ?e najdu kje se nahaja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...druga?e bom pa ?el do tega kogov?ka, da bo zrihtu, sm ?e najdu kje se nahaja...

do that, ?e je tipson to montiral, potem bo tudi on najbolje vedel, kaj storiti ;)

 

brezveze se jebe?, bognedaj da je ?e kaka blokada motorja, pa se ti tu kaj sfuka, potem se niti vozil ne bo?...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej...namest da bi jest mal pomislu preden bi ?el baterije menjat. Blokada me je najbolj skrbela, ker avto se je drl pa drl jest pa pod havbo gledu in z enim klju?kom izklopu alarm in zgleda da tud blokado, ker avto se lepo pelje samo alarm in daljinsko centralno ne dela.....bom ?el v ponedeljek do tega tipa pa bomo zrihtal nekak, sem mislil da je ?e kdo imel podobne te?ave in ve kako pa kaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pokli?i primo?a na gamo, en vhod naprej od servisa, on montira alarme in ful option akustiko, ti bo on vedel pomagat, pa ?e servfis ima? zraven, glede tega , ?e je kaj z motorjem povezan, ve? glav na enem mestu ve? ve, lahko pa mi po?lje? pm, seveda ?e si doma kje v okolici lj.gsm primo?o41/404-403

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta tip je prov fajn de?ko, mi je enkrat avtoradio montiral in je res vse naredu tako kot je reku ne da bi me ?e zravn opeharu, tud kabli so bli skup dani s tisimi plasti?nimi spojkami al kako se ?e re?e in ne z izolir trakom, ki ga tud kak?n ?tromam uporablja pri montiranju, druga?e pa, sem re?il zadevo, tako da si ne bom naredu sramote, k bi si ?tromar mislu da sm blodn....no v glavnem jest brihtna glava, sem ko sem menjal baterije v obeh dalincih naenkrat, narobe baterijo obrnil in itak da ni delal :ne vem: ...zdej pa dela :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja primo? je za avtoakustiko v pravem pomenu car.tudi playstation je ?e montiral, vse ekrane v vzglavnike, oble?eno, skrito kar je treba.prej?nji teden je v nisssana 350z novega v prtllja?nik zmontiral samo musko.fant se spozna na akustiko in predvsem estetiko.traja je pa pre?udovito, ko pogleda? njegov izdelek.pa ?e ?lovek je, ki se da z njim pogovarjat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.