Skoči na vsebino

Preazra?evanje


Priporočeno sporočilo

Zadnje ?ase opa?am, da mi ventilacija ne dela kot bi mogla. Komande za razporeditev toka zraka delajo, tudi gumb za notranje kro?enje zraka dela ok, vendar v kabino ne pride veliko zraka (beri ni ?utiti pihanja, kjub temu da je ventilator na 4 stopnji in se tudi ?uje da se vrti), prav tako se avo ob vsakem de?ju rosi.

 

A mogo?e kdo ve kaj bi bilo lahk narobe? Sumim da je zadelan filter kabine ali kaj podobnega pa ne vem kje je ta filter.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob vsakem de?ju vsaj iz mojih izku?enj pa jih imam kar nekaj teh ba avto vedno rosi, edino kar mi takrat pomaga je kloima, ki zrak izsu?i, zakaj se rosijo tej avtoi mi pa tudi na servisu niso vedli povedat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj bo? zdaj ugotavljal pod armaturo.?e si pri?el do tega,da ventilator ne vle?e dobr, je pa? to.a si probal ?e delajo vse ?tiri brzine, pa ?e prekati usmrerjajo zrak, kakor na?tela?.da bi se kanali zama?ili je nemogo?e, skoraj,potem bi ti kje pihalo ve? na drugi strani manj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.