Skoči na vsebino

izklop preverjanja tlaka v gumah?


Priporočeno sporočilo

?ivjo.

 

Tako je naneslo, da sem kupil ?e dodaten komplet 19-colskih plati?? za svojo Mazdo 6 in nanje nataknil letne gume.

?e po nekaj km vo?nje pa me je presenetil pisk in oran?en napis "Check tyre pressure". Z gumami in tlakom je vse v najlep?em redu, moti pa me, da zadeva zdaj ob vsakem zagonu avtomobila nadle?no piska, v armaturi pa gori ustrezna lu?ka za preverjanje tlaka v gumah. Avto je M6 2015 letnik (a ?e pred faceliftom, torej brez MCD).

 

Zdaj pa par vpra?anj:

1) Je mo?no preverjanje tlaka v pnevmatikah za vedno izklopiti? Kako?

2) Je mo?no, da bi montiral nove ventil?ke in jih seznanil z avtom (bi si ta lahko zapomnil dva kompleta plati??/ventil?kov)?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje imas ti se sistem brez TPMS ventilckov... in meri tlak preko ABS in drugih senzorjev... Ko menjas pnevmatike, moras pritisnit tipko, da se zadeva kalibrira ... V prirocniku je to opisano od strani 4-222 dalje ...

 

mazda6tpms_23014EFE.png

 

Ce imas pa ze sistem s TPMS ventilcki... pa drugace, kot da kupis se en komplet ventilckov ali jih prestavljas iz drugih felten, ne bo slo... Menda se tudi na servisu tega sistema ne da izklopit ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.