Skoči na vsebino

M6 - nedelovanje daljinca pri odklepanju/zaklepanju


Priporočeno sporočilo

Pri M6 (novi model) mi ve? ne deluje daljinec pri odpiranju in zapiranju vrat. Baterija je bil zamenjana aprila letos (Varta). Sedaj odpiram in zapiram vrata ro?no. Do daljinca ni pri?la vlaga. V?eraj M6 nisem mogel odkleniti, ko pa sem pri?el domov se je to daljinsko ?e dalo (sem probal nekajkrat odpreti in zapreti vrata daljinsko), danes zjutraj pa ni? ve?. Kaj bi lahko bil vzrok - slaba baterija, kontakti ali kaj drugega, koliko stane popravilo in ali je to ?e v garanciji - vozilo je letnik 11/2008.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej zamenjaj baterijo, da se prepri?a?, da ni to.

 

Ma skoraj ne verjamem da bi bila baterija, saj je bila zamenjana v za?etku aprila letos, da bi zdr?ala tako malo ?asa pa skoraj ne verjamem............ali pa?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma skoraj ne verjamem da bi bila baterija, saj je bila zamenjana v za?etku aprila letos, da bi zdr?ala tako malo ?asa pa skoraj ne verjamem............ali pa?.

 

A drugi daljinec dela normalno? Druga?e pa, jaz imam ?e prvo baterijo (oktobra bo ?est let) in dela OK, tako da ne verjamem, da je baterija. ?e daljinec enkrat prime drugi? pa ne je po moje slab stik v daljincu. A se pri?ge lu?ka na daljincu, ko pritisne? gumg?

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A drugi daljinec dela normalno? Druga?e pa, jaz imam ?e prvo baterijo (oktobra bo ?est let) in dela OK, tako da ne verjamem, da je baterija. ?e daljinec enkrat prime drugi? pa ne je po moje slab stik v daljincu. A se pri?ge lu?ka na daljincu, ko pritisne? gumg?

 

Rezervnega daljinca ?e nisem probal, lu?ka na daljincu se NE pri?ge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel kar nekaj te?av z daljinci, ?e takoj pri novem avtu ,tudi l.08

Sam je opiral ?ipe,hitro ?rl baterijo in zamenjali so mi ga dvakrat..

Menda so zamenjali proizvajalca in sedaj je mir.

14762217.jpg

 

Ex......... M6 136 diesel , l.02

Present.. M6 2.0 benz + gas no more , l.08

Forever.. MX5 1.6 , l.99

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva re?ena, klical na servis, deli naro?eni, potrebna bo zamenjava sprejemne enote in obeh daljincov (ali reprogramiranje daljincov) - brezpla?no, ker je avto ?e v garanciji. Garancija 3 leta oziroma 100.000 km.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva re?ena, klical na servis, deli naro?eni, potrebna bo zamenjava sprejemne enote in obeh daljincov (ali reprogramiranje daljincov) - brezpla?no, ker je avto ?e v garanciji. Garancija 3 leta oziroma 100.000 km.

 

Cool, druga?e pa ob takih primerih ni neumno preveriti tudi zavarovanja (AS na primer krije vse, tudi izven garancije)

 

Izguba klju?ev: Zavarovalnica pokrije ?kodo zaradi izgube klju?ev (oziroma elektronske naprave za odpiranje vrat in zagon motorja) zavarovanega vozila, in sicer stro?ke odpiranja vrat, izklju?itve varnostne naprave in izdelave novega klju?a (ali elektronske naprave za odpiranje vrat in zagon motorja) po predlo?itvi originalnega ra?una.

 

S tem da je potrebno verjetno klju? 'izgubiti' :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?nji modeli so imel daljince narejene na mad?arskem(visteon), sedaj jih delajo japonci, pa se ne spomnim to?no al ja Hitachi, Panasonic al Misubishi

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.