CX-5 diesel ima mislim da 2t, tam nekje. Ja, sam Nemci lahko z B kategorijo tudi vozijo potem to z neko srednje težko prikolico. Pri nas je treba še izpit delat, kar se mi pa trenutno res ne da. Je pa nekaj avtov ,ki imajo dobro razmerje med lastno maksimalno težo, ter maksimalno vleko recimo.
Ja Jures je že prodal, tudi njegova Japonka ga že čaka, samo še prevzet jo mora
Zamenjal ketno oljne črpalke (preventivno). Pohvale fantom v Interclassu, kjer so opazili še načet jermen od alternatorja in so ga zamenjali. Vgrajena nova ketna naj bi bila posodobljena in ni več možnosti, da bi se strgala (pogovor z dr. Majesom je vedno precej poučen).
A tisti , ki ste dali novo volansko prevleko vam deluje senzor, da držite volan? Oziroma, je treba najbrž staro prevleko na volanu dat dol, in potem novo gor, ne samo čez preplastit novo?
Hmm, moj je po 80k uporabe kot nov. To je res čudno enim se znucajo, drugim ne. Enkrat sem bral, da naj bi na obrabo vplivalo znojenje rok oz. snovi ki jih oddajamo. Verjetno je to bolj mit, sam mogoce pa je nekaj na tem.
Čisto možno. Kot tudi kak prstan ipd. Pa dobr če ne vplivajo slabo tudi kake maže - vprašanje, če je to res tako neoporečno do teh občutljivih materialov.
Srce mi ne dovoli, da Damjannu ne bi toplo priporočil 2.5l bencinarke. Nimaš kaj faliti, predvsem pa se se ne rabiš obremenjavati z dizelskimi težavami, porabo pa imaš lahko pod 7l. Ne vem kakšne relacije voziš, ampak malo razmisli ali si res želiš dizla.
To je res, problem je ker jih praktično ni. In obvezno prej probat obe.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
CX-5 diesel ima mislim da 2t, tam nekje. Ja, sam Nemci lahko z B kategorijo tudi vozijo potem to z neko srednje težko prikolico. Pri nas je treba še izpit delat, kar se mi pa trenutno res ne da. Je pa nekaj avtov ,ki imajo dobro razmerje med lastno maksimalno težo, ter maksimalno vleko recimo.
Ja Jures je že prodal, tudi njegova Japonka ga že čaka, samo še prevzet jo mora
Povezava za deljenje
Deli na druge strani