Od letnik 2017 dalje so ok, seveda če ima transparentno servisno zgodovino..Tako bi si upal kupiti, sicer pa mogoče res bencinar. No čeprav, tudi ta mora biti redno servisiran, je pa potencialnih okvar seveda manj. Je pa dizelski motorček kar se tiče performans vsaj meni top, izredno prožen, lep zvok ko ga malo pritisneš..
V avtu je ponavadi večji problem vlaga kot pa suhi zrak....😉
Res je, ko je dež. Sicer pa vlage nekak ne sme bit, če imaš seveda zračenje vključeno. Če je pa dež pa itak, če ravno nisi sam v avtu potem brez klime ne gre, ker se hitro zarosi vse skupaj.
Menda smo pa lahko hvaležni, ker imajo japonci - no vsaj Mazda ima še tako - klasičen sistem kompresorja s sklopko, ker tudi če gre nivo plina pod najnižjo mejo, se kompresor pač ne vklopi - oz sklopka. Pri nemcih pa dela skoz, kompresor se vseskozi vrti, in ko tam zmanjka plina oz ga začne primanjkovat, se tudi sistem začne kvarit, če lastnik ne opazi nič...
Ma ne, to seveda spet ne. Je pa res da je nimam vedno vzgane za brez veze, če ne drugega precej izsuši zrak in če sem dolgo notri me začne grlo pečt recimo..
Klima sicer hladi dobro, se pa ob vklopu slišiš tak pretok zraka.. Zaradi tega sem šel na servis. Diagnoza je, da pol plina je še notri cca 180g ga mora dodati, cena 110eur. Vzrok je pa lahko v tem, da klimo res malokrat uporabljam, plus da mi avto 2 leti precej stoji. To je pač moja teorija. Bom pa videl čez nekaj časa..
Ne bi rekel, po mojih izkušnjah bi mogu bit nek senzor notri? Ker drugače, ne bi zaznal da ne držiš volana, on pa vmes sam popravlja volan se prav da miga.
Je pa kot rečeno pri šestki to res še bolj v povojih, ampak je pa boljše kot nič.
CX-60 ima to že precej bolje rešeno, sem preizkusil in bil navdušen, je pa res da se je po ne vem 5 do 10 sekundah oglasilo tisto opozorilo, da dam roke nazaj na volan. Je pa po AC brez težav vozil lepo po sredini pasu, ne kot šestica kjer se kot pijanec opoteka od črte do črte
Servisi delani v povprečju nekje okoli 15 tisoč, kar je ok. Vprašaj še, če je bilo preventivno kaj menjano npr. Senzor za dpf, loputa pri turbini..
Če je lepo skrbel za avto, bi moralo biti v redu. Pa preveri še na koliko je interval regeneracij, za to pa rabiš obd adapter, če ne ga pa pelji na servis, da dobiš tudi za podatek.
Enoznačnega odgovora ni, kot si pa že rekel, da strogo mestno vožnjo spet ni. Žena ma bavarca 2.0d, pa se zadnji 2 leti vozi po 1.5km v eno smer, redko pa po par kilometrov v kosu. Parkrat je že javljalo opozorilo za filter, takrat ga vržem v forse mode za regeneracijo, grem na ene 15km vožnjo pa je spet za nekaj mesecev mir. Ampak , ker avto ni več bogvekaj vreden, se niti ne sekiram.
Saje se menda zabijejo slej ko prej povsod ne samo pri Mazdah in ne samo pri naftarjih.
Pri dragem avtu je pa seveda na prvem mestu vprašanje smiselnosti za tak avto - tudi če bi imel notri bencinski motor
Ja, jaz sem enkrat to naredil ene 2 leti nazaj na uradnem servisu. Bo pa mogoče treba spet, če ne letos pa drugo leto. Moram vprašati, če imajo na interclassu mašino za ta nov plin.
Čaki mal ti o varčevanju, a nis ti tist, k sabo prinese potem olje na redni servis?
Tudi jaz ga, predvsem zato, ker se ne počutim dobro, če vem da je olje še enkrat ceneje..isto oz še boljše. Rajši prinesem svoje olje, kot da bi me potem vest žrla - s tisto razliko pa rajš tamalmu kupm superge..
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Od letnik 2017 dalje so ok, seveda če ima transparentno servisno zgodovino..Tako bi si upal kupiti, sicer pa mogoče res bencinar. No čeprav, tudi ta mora biti redno servisiran, je pa potencialnih okvar seveda manj. Je pa dizelski motorček kar se tiče performans vsaj meni top, izredno prožen, lep zvok ko ga malo pritisneš..
Za koliko €pa kupuješ?
Povezava za deljenje
Deli na druge strani