Veš kaj je pa meni smešno. Kot da ne bi bili na istem forumu in se prepucavate(mo) znotraj foruma iste znamke. Bi razumel, če ne bi bilo temu tako.
Bi pa jaz lahko rekel tudi za lastnike bencinarjev. Sicer branite se pomoje ravne ne, ker vas noben ne napada Nekateri pa vestno in vseskozi vsiljujejo eno in edino pravilno teorijo - to je nakup bencinarja. Tako da zame je to potem na koncu logična poteza, da potem druga stran pove, da ni vse zlato kar se sveti.
Pa itak noben ne govori ,da moraš biti stalno pozoren na ne vem kaj - regeneracijo? Tisti časi so bili mogoče 15 let nazaj?? Dejstvo pa je, da če se bo nekdo vozil po 3km v eno stran, je pa jasno da bodo slej ko prej težave ampak tukaj ni težava v samem dizlu, ampak prej v lastniku oz. načinu uporabe.
Vam je že Slivka n-krat povedal, da se z lopato težko kida slamo...
Ja, tukaj marsikdo vzame iz konteksta kak posamezen primer, ki se je zgodil. Sicer pa, če so res redni servisi delani kot se zagre, pa preventivno še kake podložke ipd, bi moral to laufat.
Itak da se splača. Jaz sem recimo že poleg avta dobil dva kompleta platišč in gum, in šraufam pač doma. Z občutkom seveda, ne da se potem po parih menjavah vse matice zjebane...
Tudi po mokrem se spomnim, tam pod enim podvozem je bilo kar spolzko, če je bilo mokro, in ni bilo nikoli težav. Res pa da nisem vsako leto probaval tega..
To eagle F1 sem imel še jaz svoj čas. No ta čas je že doolgo nazaj, ampak spomnim se da so kar hitro postale stopničaste in so tulile huje kot če ti tuli ležaj. Držale so se pa na cesti res noro.
To maš v mazda toolbox-u. Kaj pa tisti varnostni feature, da je ena kartica zaklenjena na en avto? Aja , to je sedaj ko si jo ti vstavil, je zaklenjena na tvoj VIN predvidevam.
Ja sej , to je itak priporočljiv datum oz datum, od katerega dalje lahko v lepem sončnem vremenu pač voziš z letnimi gumami. Čim so na cestišču zimske razmere, moraš imeti zimsko opremo , bodisi na avtu ali v avtu Potem pa vsak presodi sam glede na to kje živi ipd..
Če se pa slučajno znajde z letnimi gumami na cesti kjer so v tistem momentu zimske razmere, je pa odgovoren vsak sam. izgovor, da je rok menjave 15. marec ne pije vode
Ma, sej DPF problemov ni načeloma več no zelo redko, da crkne prav DPF. Prej kej drugega, ampak glede na to ,da ni navita mašina, upam da je naštelana na vzdržljivost
Medtem ko je delež dizelskih motorjev v Evropi upadel na 15 odstotkov, je Mazda izdelala nov 3,3-litrski šestvaljni dizelski motor. "Noro" kljubovanje ali premišljena poteza? Prvi vtisi motorja, ki na cesti prinaša uglajeno delovanje, žlahten zvok šestvaljnika in tudi zelo ugodno porabo med petimi in šestimi litri goriva, so zelo pozitivni.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Veš kaj je pa meni smešno. Kot da ne bi bili na istem forumu in se prepucavate(mo) znotraj foruma iste znamke. Bi razumel, če ne bi bilo temu tako.
Bi pa jaz lahko rekel tudi za lastnike bencinarjev. Sicer branite se pomoje ravne ne, ker vas noben ne napada
Nekateri pa vestno in vseskozi vsiljujejo eno in edino pravilno teorijo - to je nakup bencinarja. Tako da zame je to potem na koncu logična poteza, da potem druga stran pove, da ni vse zlato kar se sveti.
Pa itak noben ne govori ,da moraš biti stalno pozoren na ne vem kaj - regeneracijo? Tisti časi so bili mogoče 15 let nazaj?? Dejstvo pa je, da če se bo nekdo vozil po 3km v eno stran, je pa jasno da bodo slej ko prej težave ampak tukaj ni težava v samem dizlu, ampak prej v lastniku oz. načinu uporabe.
Vam je že Slivka n-krat povedal, da se z lopato težko kida slamo...
Povezava za deljenje
Deli na druge strani