Skoči na vsebino
Kaj ste pa danes naredili na svoji mazdi
Napisano
4 hours ago, Bini said:

Za prevoženih 8kkm na leto in plačati 420€(v mojem primeru) namesto jurja je drugače kot pa prevoziti 100kkm in plačati jurja...🥴

To bi zavarovalnice morale nekako upoštevat.... :whatever:

Se strinjam, včasih je bil se mi zdi na triglavu nek popust za tole:

null

image.png

 

Jaz jih tudi naredim 8-9tisoč na letu zadnja 3 leta :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-30
Napisano (urejeno)

A ima kdo kak info, kje bi lahko dobil zadnje obrobe blatnika - tista črna plastika? Sestra je zadnjič v en betonski steber zapela in je ornk zdrajsano vse.

 

Na aliju se sicer dobi nekaj, vprašanje pa čeje to res enaka plastika kot original :)

https://www.aliexpress.com/i/1005005755277678.html

Popravljeno od SpEkTr
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Elektromobilnost
Napisano

Kako , baterije so pa res vzdržljive, v 10ih letih se degradirajo samo par procentov. Zakaj menjat? 

 

Aja, zaradi politike proizvajalca, da je treba odkartat malo kar tako , extra :)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nič bolj, nič manj. DPF je še vedno notri, raka zaradi saj ne boš dobil. Da bi pa zaradi tega ful bil neekološki pa dvomim. Ko je motor dobro segret je pomoje to to. Kot je  @Miha Strmec povedal se sicer eni plini malo zvišajo, se pa drugi znižajo posledično. Tako da je pomoje vse skupaj tam tam. Fabrška optimizacija mora pa pokrit cel spektr delovanja seveda...

 

Ti se rajši sekiraja zaradi ostalih osnaževalcev, če že gledaš na to. Ali pa kaj dajete / dajemo vase, bo bolj koristno in precej precej bolj pomembno. Tole ekologijo pa raje pustimo, ker vemo da je zgolj velik biznis še vse.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.