Dobr, ja, sm kmet an s hribu doma...
Ma, neki mi ne štima...
Pozim je bil tak mraz, de mn je še na bankomatu minus kazalo. Ma, Krištodio, men na bankomatu tud u tej vročini minus kaže... A je to že u ekranu zapečen minus pa ga zmerm kaže al je ki druzga na stvari?
Tudi sam sem imel to v planu.
Imam že liste za železo doma. Na to pa smo jo uspeli celo ven spravit. Štok sem moral razstavit, se je baje enako naredilo ob vnosu.
Schurda mi dostavil iz Dojče 3 zaboje.
No zdaj sta le še 2, ker s tretjim sem včeraj počastil prijatelje v Beli na pikniku.
Zdajle pa LE enega zasluženega, po konkretno oddelanem fitnessu; namreč se nikoli ne "nalivam na suho" oz., da bi nezasluženo popival ter z alkoholom preganjal dowgcajt, haha.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.