Skoči na vsebino

Avto Pelko d.o.o.


Priporočeno sporočilo

Avto Pelko d.o.o.

Lastnik podjetja je Simon Pelko, ki je v tej panogi ?e od zaklju?ka svojega ?olanja in strokovnega usposabljanja za avtomehanika ter s preko 20-letnimi izku?njami s podro?ja avtomehanike. Po letu 1994 je sprva delal na dveh poobla??enih servisih; Mazda Agrotehnika gruda in Renault servisu Kalan, v nadaljevanju pa je bil na samostojni poti najprej registriran kot Simon Pelko s.p., kasneje pa se je podjetje leta 2011 preimenovalo v Avto Pelko d.o.o. Glede na njegovo uspe?nost, priljubljenost in stalno pove?evanje ?tevila zadovoljnih strank, je v za?etku leta 2014 pri?el s poslovanjem na novi lokaciji, v sodobno opremljeni novogradnji ter z vsemi potrebnimi aparaturami.

Njegovo podjetje se nahaja v Senici pri Medvodah. Simon Pelko in njegova pomo?nika, so priznani strokovnjaki s podro?ja avtomehanike in v njegovo delavnico vozijo stranke svoja vozila iz vse Slovenije, pogosto pa v njegovi delavnici lahko opazimo tudi vozila tujih registrskih tablic. Med poznavalci je malo za ?alo, malo zares Simon dobil vzdevek dr. Pelko, saj razpolaga z neverjetno koli?ino znanja s podro?ja avtomehanike in avtodiagnostike, k njemu pa stranke pogosto pripeljejo tudi vozila, nad katerimi so ?e popolnoma obupali razli?ni poobla??eni serviserji, kateri niso uspeli najti napake, pa? pa le menjali dele enega za drugim, napake pa niso odpravili.

V Sloveniji sicer obstaja veliko avtomehani?nih delavnic, precej izmed njih je tudi dobrih, vestnih in po?tenih, a vseeno tak?nega kot so priljubljeni mojster Simon in njegova ekipa, ki jih poleg ?tevilnih znanj in visoke strokovnosti vsekakor odlikuje izjemna prijaznost in ustre?ljivost, zaradi ?esar se stranke k njim vedno znova in znova z veseljem vra?ajo. Pri tem velja izpostaviti tudi zelo ugodne cene njihovih storitev in dejstvo, da vedno menjajo le nujno potrebne dele, za menjavo katerih pa seveda od vas ?elijo predhodno potrditev oz. odobritev menjave. Kasneje vam kot dokaz menjave dolo?enega obrabljenega dela, tega prilo?ijo, obenem pa seveda prejmete ra?un, s katerim vam velja tudi garancija za posamezno zadevo.

Izpostaviti velja, da pri Avto Pelko d.o.o. posebej dobro poznajo in obvladajo predvsem vozila Renault, Mazda, Ford, Citroen, Peugeot, Fiat in vozila, ki prihajajo iz VAG koncerna. Na?tete znamke vozil seveda ne pomenijo, da z ostalimi nima ?tevilnih pozitivnih izku?enj in stalnih ter zadovoljnih strank.

Poleg rednih servisov in ostale avtomehanike, se pri Avto Pelko d.o.o. ukvarjajo tudi z vulkanizerskimi storitvami, za katere imajo najsodobnej?e naprave in je seveda osebje ustrezno usposobljeno, poleg tega pa tudi avtomobilske diagnostike ter popravilo in polnjenje klimatskih naprav.

Za tisti ?as, ko bo va?e vozilo na servisu pri Avto Pelko d.o.o., se lahko dogovorite tudi za brezpla?no nadomestno vozilo, vendar je potrebno to ?eljo navesti ?e ob samem naro?ilu va?ega vozila na servis, saj so sicer lahko vsa njihova nadomestna vozila na tisti dan ?e zasedena.

Glede na prijateljski odnos s Simonom, sva se odlo?ila za medsebojno sodelovanje in mo?nost, da podjetje; Ekipa 1A ? avtomobilske storitve, Borut Ludwig Ben?ina s.p., prevzame va?e vozilo, ga odpelje do njega na servis ali drugo izbrano storitev in vam ga kasneje vrne ter vam na ta na?in Avto Pelko d.o.o. in njihovo storitve ?e bolj pribli?amo oz. naredimo ?e prijaznej?e.

Storitev prevzema in dostave va?ega vozila, bo dejansko v ve?ini primerov za storitve pri Avto Pelko d.o.o. in njihove stranke BREZPLA?NA, kar v praksi pomeni, da bo za vas cena popolnoma identi?na kot ?e sami peljete vozilo k njim. Pri tem bomo tudi upo?tevali popuste, do katerih boste upravi?eni.

 

Za informativni pregled cen, je spodaj prilo?en tudi cenik, ki ne vsebuje popustov.

Za nadaljne informacije in naro?ilo zgoraj navedene storitve, smo dosegljivi na gsm: 040 412 696 (Borut).

?ELIMO VAM SRE?NO IN VARNO VO?NJO!

Avto Pelko d.o.o.,
Zg. Senica 47, 1215 Medvode
Gsm: 041 667 335 (Simon)
e-po?ta: avto.pelko@gmail.compost-185-1397813845_thumb.jpg

visokeCene.docx

  • Všeč 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Zadnja sporočila

    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.