Skoči na vsebino

Mazda 6 spi


Priporočeno sporočilo

mam zlo podoben problem mi ker z tezavo uziga in tudi ko uzge se nestetokrat ugasne!!

 

sam da bi me pa za enkrat pustila na cedilu se pa se ni zgodil!!

ker ve da jo pol pozig caka!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo se je zgodilo to kar sem bolj ali manj pircakoval...

zadnje dni ko je bil bolj mraz tezje in tezje vzgala...danes pa noce vzgat :blink:

ji bom skuhal en vroc caj, pa bomo vidl ce kaj boljs

 

medtem pa bicikl klice :vskalo:

 

?e vedno mislim, da je nekaj narobe z grelnimi sve?kami... ker da bi ?lo za tako velik padec kompresije pa sploh ne verjamem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne spi vec...:)

sem poklical mes, so prisli po avto odpeljal na gamo, diagnoza: fuc akumulator!

no zamenjali so mi akumulator, placal 16.000sit in zdaj je spet kot se sika :bravo:

spet moram gamo (Stefana se posebej) hvalit...res so carji

dobu 10% popust in nc za delo

 

ceprav ce bi vedel, da je akumulator bi ga sam zamenjal...cudno, da ni kazal nobenih znakov da je zanic

no ja happy end

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole je pa hecno... a si sploh kaj opazil, da zaganja? slabo motor obrne, ker tole je mal ?uden vzrok, razen, ?e sta napajanje grelnih sve?k in v?ig pumpe za gorivo ve?ja porabnika od zaganja?a pa sta ?e onadva odpovedala :ne vem: :ne vem:

 

Mah ni?, va?en je, da Mazda spet ?iba

 

Sem pa jutri zjutraj tudi jaz naro?en za servis na 80.000 tako, da tako kot lani tudi leto?nje darilo za bo?i?ka spet dobi Mazda :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je res, da je tezje "verglal" zjturaj...sam nisem mislil. da je akumulator...no zdaj pa vzge kot bomba :)

pri 80.000 sem dal najvec do zdaj...prva stvar januarja mene caka 120.000km servis

:bravo:

aja dal so mi Yuasa akumulator 95Ah

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je res, da je tezje "verglal" zjturaj...sam nisem mislil. da je akumulator...no zdaj pa vzge kot bomba :)

pri 80.000 sem dal najvec do zdaj...prva stvar januarja mene caka 120.000km servis

:bravo:

aja dal so mi Yuasa akumulator 95Ah

 

labisman, kot da bi prvi? v minusu zakurblal avto :D - kar preve? znano ...

kak?en akumulator je bil pa prej in koliko ?asa je zdr?al

da mora? paziti tudi na ?tevilko in znamko ak. .... spet se u?im od kraja

 

danes zjutraj se je motor pri mazdi nekam ?udno ogla?al, ima to kaj povezave z dvojnim predgretjem al kaj...

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labisman, kot da bi prvi? v minusu zakurblal avto :D - kar preve? znano ...

kak?en akumulator je bil pa prej in koliko ?asa je zdr?al

da mora? paziti tudi na ?tevilko in znamko ak. .... spet se u?im od kraja

 

danes zjutraj se je motor pri mazdi nekam ?udno ogla?al, ima to kaj povezave z dvojnim predgretjem al kaj...

 

 

Verjetno se ti je webasto vklopil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labisman, kot da bi prvi? v minusu zakurblal avto :D - kar preve? znano ...

kak?en akumulator je bil pa prej in koliko ?asa je zdr?al

da mora? paziti tudi na ?tevilko in znamko ak. .... spet se u?im od kraja

 

danes zjutraj se je motor pri mazdi nekam ?udno ogla?al, ima to kaj povezave z dvojnim predgretjem al kaj...

 

prej je bil pa 80Ah, zdrzal je 119000km...to je po besedah serviserja se kar.

 

?e nima? bencinarja je bol? da .... :hohoho:

 

...vzames dizla, sploh v mazdi 6 :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej je bil pa 80Ah, zdrzal je 119000km...to je po besedah serviserja se kar.

...vzames dizla, sploh v mazdi 6 :D

 

sj pravim, da je dizel ZAKON - :rozico:

zdej gre? lahko tud na Antartiko k bo?i?ku :prstgor:

 

Verjetno se ti je webasto vklopil

 

kaj in kako deluje; podrobno opi?i, ?e ve?, vem samo to da se vklju?i predgretje in gretje....
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pali pali in to kako :)

 

@boss: evo racun z dne 23.12.2005

 

Bom kar tole temo malce onesna?il

 

Servis na 80.000km je za mano - cena z 10% bo?i?nim popustom je bila 59.540sit :bravo: zraven pa sem bil ?e dele?en garancijske menjave vseh ?tirih diskov in pranja avtomobila. Mislim, ?e niso face na Gami pol res ne vem kje so - vsaka ?ast in spet en velik plus za njih.

 

:ouje::ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom kar tole temo malce onesna?il

 

Servis na 80.000km je za mano - cena z 10% bo?i?nim popustom je bila 59.540sit :bravo: zraven pa sem bil ?e dele?en garancijske menjave vseh ?tirih diskov in pranja avtomobila. Mislim, ?e niso face na Gami pol res ne vem kje so - vsaka ?ast in spet en velik plus za njih.

 

:ouje::ouje:

 

 

To si pa "malo" dal... evo jaz ga po novem letu peljem na servis 60k km.... ra?unam tudi tam okoli 60 k sit... will see... :)

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.