Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Chat is back ...

    Res je. Zato pa ju ni nič slišati , kot da sta poniknila.😉
  2. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    No, pa so naši sindikati lepo pokazali, kdo ve resnici so.😉 https://www.rtvslo.si/slovenija/sindikati-podpirajo-morebitni-referendum-o-noveli-zakona-o-parlamentarni-preiskavi/785423
  3. Na poti do destinacije v Dolomitih (do MTB trailov).🤗
  4. Sam kupim barvo( red soul) pri lokalnemu avtičarju. Mi jo zmeša za pol deci. Je problemček, ker za soul red v resnici rabiš dve osnovni barvi (temno češnjevo rdečo in bolj oranžno barvo.) Nekako zmešamo pravo nianso , tako, da je vse v eni barvi. Glavna stvar pri nanosu korekture barve je, da se jo dobro razredči, da je lepo tekoča. Nato barvo z zelo majhnim, kvalitetnim čopičem naneseš zelo tanek slojček barve. Barva mora zapolniti le luknjico ali riso, če je večja. Ko se dobro posuši, ponoviš vajo. Clear coat -a ne dajem gor, ker je vmešan že v to korekturo barvo.
  5. Alex

    Chat is back ...

    Baje, da sta tajna agentka Nika 007 in Muki na usposabljanju v Izraelu. Sta se zelo izkazala pri odkrivanju "neprijatelja".🤗
  6. Alex

    Formula 1

    Enako. Ne vem kako to, da sem gledal to dirko. Ampak je bilo zanimivo.
  7. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Sej smo jim dali Melanijo. A ni to dovolj?🤗
  8. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Jaz pravim,kako je na naši meji. Če je drugje slabše, naj te policiste od tu preselijo tam, kjer manjkajo. In poloviti te razne nevladnike, ki švercajo prebežnike . Upam,da se bo to uredilo.
  9. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    A se hecaš?😉 Območje Istre in Krasa (PU Koper) To območje je ključno, saj leži neposredno na poti proti Italiji, ki je za mnoge končni ali vmesni cilj. Prehodi se dogajajo predvsem na obmejnem pasu v smeri proti Trstu oz. italijanski meji, pogosto čez hribovit in gozdnat teren Istre.
  10. Alex

    Sprememba cene goriv

    Ne. Na neki drugi ravni. Sam nisem bil nikoli v nobeni stranki, niti v zvezi komunistov.😉 Edino med pionirji sem bil, ker sem moral bit. Sem pa bil sindikalni zaupnik v nekdanjem Tomosu. Takrat smo bili sindikalisti res nekaj vredni. Delavcem smo zagotovlli klime v prostorih, prezračevalna okna na strehah tovarne, bone za hrano za nadurno delo ... Tej pajaci, ki se imajo za sindikaliste danes, so pa sami sebi namen.V bistvu so samo podaljšek levim vladam. Da bi vsaj par kil krompirja in zelja nabavili za člane, ki so včlanjeni v te fake sindikate.
  11. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Dejmo malo resnosti. Ali gredo migranti čez mejni prehod Dragonja iz Hrvaške v Slovenijo. 🙃 Ne. Tej policaji bodo bolj uporabni v gozdovih , kjer se res sprehajajo migranti.
  12. Alex

    Sprememba cene goriv

    Kaj pa, če bom tudi sam imel kaj od tega.🤗 Ne direktno ampak ...
  13. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Končno pametna poteza.Te policaje iz meje morajo preseliti tam, kjer je bolj pomembno. Tam, kjer se migranti prosto sprehajajo čez mejo. https://www.rtvslo.si/slovenija/nadzora-na-meji-s-hrvasko-in-madzarsko-ni-vec-policisti-so-se-opolnoci-umaknili/785097
  14. Alex

    Aktualni dogodki!

    Ne, pri vseh. Jaz bi prvi naredil red tudi med svojimi, če bi slučajno vladal. Če pa kaj ne prenesem je to korupcija , podkupovanje, utaja davkov, mutenje pri privatnikih, izigravanje zakonov. Tukaj pa ne bi bilo pardona. Velike kazni...
  15. Alex

    Sprememba cene goriv

    Pa kaj je teh par centov v primerjavi z par sto evri, ki jih je vsak zaposleni izgubil na leto, pod vladavino pernatega.
  16. Alex

    Aktualni dogodki!

    Kdor je kriv, naj gre v zapor. Upam, da je to začetek odkrivanja korupcije.
  17. Alex

    Sprememba cene goriv

    Nimam problemov z ceno goriva. Dokler je pod 2€ je v redu. Drugje je še slabše kot pri nas. Teh par centov podražitve je mačji kašelj. Tudi pernati bi enako zvišal cene , če ne še več.
  18. Alex

    Sprememba cene goriv

    Nekje morajo dobiti denar, da zakrpajo skoraj milijardno luknjo, ki jo pustila prejšnja vlada. 😉
  19. Alex

    Pohvalite se,...

    Tako ploščo imam tudi sam. V bistvu sem konec 70-ih in v osemdesetih kupil vsako ploščo od vseh rpck bandov, ki so mi bili všeč. Takrat so lažje sledil, kaj je izšlo novega.
  20. Saj lahko montiraš 17" .🤗
  21. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Se je potrebno prilagajati sproti. Moraš obrniti bandero, če je potrebno, samo, da štima.
  22. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Ne, to se pravi, da je prišel na oblast en normalen človek, ki je zamenjal prejšnjega vodkarskega lakaja.😉
  23. Alex

    DARSOVCI MARSOVCI

    Ha ,ha, danes na poti iz Kp do Ljubljane do na petih mestih kosili travo. Izgleda, da so zaradi strahu privlekli na plano vso mehanizacijo, ki jo imajo. 😄 Tudi na odseku pri Postojni je bilo danes nenormalno veliko delovnih strojev, kamionov, delavcev. Jih nisem videl toliko skupaj zadnjih par mesesev. Če to pomeni,da bodo res prej končali dela, ok.
  24. Lepo se je bilo družiti z vama na poti od Kopra do Hrvaške meje. Vmes se nam je pridružil še Etcho in skupaj smo našli čas za klepet ob dobri kavici v Portorožu. Sicer pa čestitke obema za podvig, saj ni najlažje s tako tankimi gumami prevoziti toliko kilometrov po makadamu, brez gumi defekta.👍
  25. Alex

    Mazda CX-30

    Če bo res, kar sem prebral o tem novem Z motorju ,bo precej zanimivo vse skupaj. Skupaj z pomočjo elektrike naj bi ta novi 2.5 motor ( ni dino - delal naj bi podobno kot naš X motor), imel okoli 240 konjičev in 340Nm navora. Ne bo ga treba priklapljati na elektriko( blagi hibrid) , samo z elektriko pa naj bi prevozil od 30-40 km. Tudi menjalnik (samo avtomatski ) bo nov, modernejši. Še dobro , da ga niso tlačili not od Toyote.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.