Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Ojla, spet jaz z novim vpra?anjem.

Na svoji mx-3 sem opazla mehur?ke in rjo na blatniku in na levem pragu. Je ?e malo a me moti. Pa zadnji odbija? bi dala ?trihat. ?la sem k enmu avtoli?arju na ?tajerskem, ki mi je ?e Suzukija super zrihtu.

Reku mi je, da bi me bru?enje in ?trihanje teh delov pri?lo od 20.000 do 25.000 jurjev.

A je to kul?

 

V glavnem, opa?am stvari na Mazdi, ki mi niso glih v?e? in jih prej ?al nisem opazla. Mal sem zjeban avto kupla. Sam ko je pa tok prekleto lep avto to, da odtehta za vse. Sej bom kej kmal dala slikce gor.

 

hvala,

 

cao

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se tud to zdi zellooo pocen. Men ej prej?nja lastnica povedala da mi zrihta kleparja za zrihtat oba zadnja blatnika (rja) + popraviti prvi blatnik (je vdrt vendar barva cela) + popraviti vdrtino na za?etku boka avtomobila + nadomestni avto za 60.000 SIT :unsure: ..sam je to mal too much kolkr se mi zdi, morm ?e kolega k je klepar to vpra?at. Samo nisem zihr, mogo?e je misnla da bi pleh na vakum vn potegnu kar je pa seveda dra?je in da zato tolk pride.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

To je pocen.Kje pa je ta majster.

Aja a pozna gdo kakega majstra v okolici cela,ko sm meu zadne cajte probleme z parkingom-za vlko noc mi sosed rukne spredni blatnik,par dni pozneje pa se ena budala pred golovcem zadni levi konc.Vsa sreca za zavarovalnice, ki mi zej morjo izplacat,tk da ne bom rabo iz svojga zepa devat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.