Skoči na vsebino

MAZDA POKA?E ZNAK TE?AVE


Priporočeno sporočilo

Zdravo Mazda?i

 

Danes zjutraj pri?gem avto in se odpeljem cca 2km do bankomata. Avto pustim pri?gan, ko se vrnem v avto sem opazil da se mi je pri?gala lu?ka za motor.

Re?em si dobro jo bom pa? odpeljal kar na poobla??en servis. Zadnji je bil narejen 4000km nazaj. Ko ho?em speljati nisem mogel dodati ni? gasa avto je kar sam in delal na 1.5 obratih na minuto ko sem dodal gas se ni ni? spremenilo ker gasa sploh nisem mogel dodati sli?ali so se pa ?udni zvoki, vgasnem avto in ga na novo pri?gem in ista zgodba. V 2 je pa zopet deloval normalno.

Odbeljem ga na servis kjer so mi ga priklopili na instrumente. Rekli so mi da se je zabila neka loputa na motorju in da to pride ali od kondenza ali od kak?ne umazanije ali da se je zapacala. Kar na enkrat je zopet deloval normalno. Mo?akar mi je rekel da pride nova loputa cca 600-700eur.

Rekel sem da bom premislil. Zdaj me pa zanima kaj naj naredim in ali se bo to ponovilo. Je ?e imel kdo tak?no te?avo? 700eur?kov je pa tudi kar nekaj denarja...

 

Mazda 6, letnik 2005, 1.8 sport TE, limuzina

*??)

?.???.?*??) ?.?*?)

(?.?? (?.?? Lep dan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mislim, da se to da s?istit, Pelko mi bo to ravno ob jutri?njem rednem servisu delal. Mislim da ra?una 20?. :D:cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo Mazda?i

 

Danes zjutraj pri?gem avto in se odpeljem cca 2km do bankomata. Avto pustim pri?gan, ko se vrnem v avto sem opazil da se mi je pri?gala lu?ka za motor.

Re?em si dobro jo bom pa? odpeljal kar na poobla??en servis. Zadnji je bil narejen 4000km nazaj. Ko ho?em speljati nisem mogel dodati ni? gasa avto je kar sam in delal na 1.5 obratih na minuto ko sem dodal gas se ni ni? spremenilo ker gasa sploh nisem mogel dodati sli?ali so se pa ?udni zvoki, vgasnem avto in ga na novo pri?gem in ista zgodba. V 2 je pa zopet deloval normalno.

Odbeljem ga na servis kjer so mi ga priklopili na instrumente. Rekli so mi da se je zabila neka loputa na motorju in da to pride ali od kondenza ali od kak?ne umazanije ali da se je zapacala. Kar na enkrat je zopet deloval normalno. Mo?akar mi je rekel da pride nova loputa cca 600-700eur.

Rekel sem da bom premislil. Zdaj me pa zanima kaj naj naredim in ali se bo to ponovilo. Je ?e imel kdo tak?no te?avo? 700eur?kov je pa tudi kar nekaj denarja...

 

Mazda 6, letnik 2005, 1.8 sport TE, limuzina

 

Spucas prespricas....

Ampak telo servisi se pa popolnoma nic ne trudijo! Samo colajo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da se ti ne bo ponavljalo, no bo Pele natan?neje povedal. Se ti ga pa spla?a poklicat - 041 667 335. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da se ti ne bo ponavljalo, no bo Pele natan?neje povedal. Se ti ga pa spla?a poklicat - 041 667 335. :jupiii:

 

o kateri loputi sedaj govorimo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz o tisti okrog (v bli?ini) MAF-a, upam da ni pri?lo do kakega nesporazuma. :blush:

 

Edit; maestro Pelko mi je dans o?istil to loputo (zraka), malo jo je nasprejal in razgibal, zdej mi obrati niti malo ve? ne nihajo. Poseg je pa minimalen, tako da je tudi cena temu primerna, priporo?am (?e iz preventive). :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok hvala. kje se pa nahaja pelko kje to popravlja?

 

 

http://www.mazdaklub.si/2012/07/avto-pelko-d-o-o/

 

Delavnico pa ima tukaj >> http://goo.gl/maps/nb6G2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.