Skoči na vsebino

tezave z rjo in pooblascenim servisom


salko

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Sem nov na tem forumu... zanima me kakersenkoli nasvet glede garancije proti rjavenju na moji mazdi 3... najbolje da vam kar opisem moj problem...

 

 

Torej...

 

Avto je bil kupljen in od zacetka do danes servisiran pri celjskem pooblascenem serviserju(vsi vemo kdo je to <_< )

 

 

Ker sem opazil da mi pri sprednjem blatniku in kompletnih zadnjih vratah avto rjavi, sem to uveljavljal na zadnjem servisu (21.9.2012)

 

 

Do danes se nisem prejel njihovega klica ali je garancija sploh poterjena, zato sem se sam odlocil poklicati na servis... tam mi je serviser rekel da je garancija potrjena s strani mazde slovenija... vendar imajo polno avtokleparsko delavnico...( ze dva meseca)

 

 

Zanima me kaksne so v tem primeru moje pravice, oz ali lahko zahtevam od njih se kaksne ugodnosti zaradi tega cakanja...

 

 

V mislih sem imel to povprasati na uradu za varstvo potrosnikov, vendar se nebi rad zameril tej avtohisi, glede na to da mi bodo nato popravljali rjo...

 

 

 

Kaj storiti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno ni tako grozno, da ne bi mogel malo po?akati avto pa tud ne bo skup padel - namre? bolje je, da ti to porihtajo po kon?ani zimski sezoni.

 

Tudi to je res.. vendar me bolj zanima ali tudi tu na nek nacin velja 45 dnevni rok kot pri ostalih garancijah... v garancijski knjigi tga podatka nisem zasledil...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi to je res.. vendar me bolj zanima ali tudi tu na nek nacin velja 45 dnevni rok kot pri ostalih garancijah... v garancijski knjigi tga podatka nisem zasledil...

 

Ne vem, ?e to spada pod isto ... v tem primeru ne gre za nedelovanje ali okrnjeno funkcionalnost kar omenja zakon o varstvu potro?nikov. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ?e to spada pod isto ... v tem primeru ne gre za nedelovanje ali okrnjeno funkcionalnost kar omenja zakon o varstvu potro?nikov. :ne vem:

 

Kr v najboljsem primeru... glede na to da cakam dolgo... bi lahko vsaj pri naslednjem servisu pri njih dobil kaj popusta... seveda ce se bo avto servisiran pri njih saj sem z leta v leto vedno manj zadovoljen z njimi...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pogovarjaj se na kulturnem nivoju brez te?enja - zmeni se za fiksen datum za kak mesec dva naprej - tam ne bodo imeli nobenih izgovorov, da je gu?va pa si zmagal na celi ?rti. Ok bo? moral kak mesec ali dva ve? vedet, da je rja gor, druge razlike pa ne bo nobene. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pogovarjaj se na kulturnem nivoju brez te?enja - zmeni se za fiksen datum za kak mesec dva naprej - tam ne bodo imeli nobenih izgovorov, da je gu?va pa si zmagal na celi ?rti. Ok bo? moral kak mesec ali dva ve? vedet, da je rja gor, druge razlike pa ne bo nobene. :hudicek:

 

velja... hvala ti za odgovor.. :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.