Skoči na vsebino

Menjava pete prestave, help!


arber333

Priporočeno sporočilo

Sem menjal v MX-3 iz 1,8V6 na 2,0V6 komplet z menjalnikom samo polosovine niso ble enake na obeh straneh pa dol?ina tud ni bla ok. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dovolj bi bilo ce bi menjal samo motor :-)

 

Ni cisto res, ker je od 2.0 V6 motorja daljsi menjalnik kot pri 1,8 V6

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ne vpliva kaj dosti, razlike v zmogljivostih ne bo velike zaradi menjalnika.

 

Potem pa samo motor in menjalnik, ce bi zelel se menjalnik. Polosovine ostanejo iste.

 

Ja mene zanima samo dalj?a 5ta, ker ima elektromotor 160Nm navora skoz do 3000rpm, potem pa za?ne padat. Tako lahko z dalj?im menjalnikom zadr?im koleno navora pri vi?ji hitrosti. To pomeni, da lahko plezam po vi?njegorskem klancu s 5to pri 120km/h. Tako kot pri dizlu. Avto bi moral it 150 po ravnem! ?e pa je tretja tudi dalj?a je pa ?e bolj?e za vo?njo v naselju.

 

A

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.