Skoči na vsebino

Po?eno vetrobransko steklo - kje menjati?


Priporočeno sporočilo

Vceri ko sva se vracala iz Bovca mi je med prehitevanjem priletel kamencek v vetrobransko steklo...v garazi je bila razpoka 10cm dolga, danes zjutraj ze 20cm...ko sem prisel v sluzbo je pa ze cez 30cm...Sicer imam vse zavarovano a me zanima kje je najboljse menjati...se pravi zanesljivost ali je vseeno?

 

Lp Primoz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vceri ko sva se vracala iz Bovca mi je med prehitevanjem priletel kamencek v vetrobransko steklo...v garazi je bila razpoka 10cm dolga, danes zjutraj ze 20cm...ko sem prisel v sluzbo je pa ze cez 30cm...Sicer imam vse zavarovano a me zanima kje je najboljse menjati...se pravi zanesljivost ali je vseeno?

 

Lp Primoz

 

 

Jaz bi menjal na pooblascenem servisu... sploh ce je vse zavarovano ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi menjal na pooblascenem servisu... sploh ce je vse zavarovano ...

 

Veliko jih vozi na carglass. Preveri poprej ce imajo svojo delavnico ali zunanjega izvajalca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako znano - pri mojem takrat nekaj mesecev starem avtu ista zgodba pri 60km/h. Kot, da bi originalno vgrajeno steklo bilo preve? napeto in je lahko ?e manj?i udarec usoden, da po?i. Po menjavi, je bil nato mir pa je notri priletelo ?e marsikaj tudi pri AC hitrostih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako znano - pri mojem takrat nekaj mesecev starem avtu ista zgodba pri 60km/h. Kot, da bi originalno vgrajeno steklo bilo preve? napeto in je lahko ?e manj?i udarec usoden, da po?i. Po menjavi, je bil nato mir pa je notri priletelo ?e marsikaj tudi pri AC hitrostih.

 

 

Pomoje je to veliko odvisno od "srece" ... Jaz sem nazadnje imel smolo pri Xedos6 ... Pri prejsnii in sedanji sestici je ze veckrat priletel kaksen kamencek v prednjo sipo... in zaenkrat se ni bilo problemov s tem, da bi pocilo ...

 

In kot sem ze napisal. Ce so stekla zavarovana, tako da ni odbitne fransize, bi sam osebno to menjal na pooblascenem servisu ... S Carglass-om sicer nimam izkusenj... in tako tudi ne vem, ali vgrajujejo originalna stekla ali kaksen ponaredek, ki je lahko sicer boljsi, lahko je pa tudi slabsi :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje je, ?e ima zavarovalnica pogodbo s poobla??enim servisom.

 

 

A Cosmos vem da ima... dosedaj sem vedno vse urejal direktno... torej dobil na zavarovalnici papir, s katerim sem sel na A Cosmos BTC ... in so oni vse uredili potem medsebojno ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.