Skoči na vsebino

Preklop voznikovega sede?a v 323C


Priporočeno sporočilo

En problem?ek imam, namre? voznikov sede? se mi ne preklopi napej tako kot sopotnikov. Namre? za sedenje zadaj se sopotnikov sede? lepo odpelje naprej in preklopi, voznikov se mi pa ne odpelje naprej in se samo preklopi tako da zdej nobenmu ne pu??am da leze ?ez moj sede? ampak vsi iz sopotnikove strani. Zanima pa me a so vodila kej pokvarjena ali je pa? tako narejeno da naj bi se notri hodilo samo skozi sopotnikova vrata. Probal sem pa ?e na vse na?ine in ne gre in ne gre.

 

lp, Grega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, marko, dober komentar :)

..no pol pa dobro, da vsaj vem da ni pokvarjen, je pa malce nadle?no za tiste ki nazaj lazijo, samo to ni moj problem :P

pa saj ma? ro?ico za prtlja?nik odpirat, potegne?, potem pa samo od zadaj z zaletom not pikirajo sramezljiv

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..no pol pa dobro, da vsaj vem da ni pokvarjen, je pa malce nadle?no za tiste ki nazaj lazijo, samo to ni moj problem :P

:D to?no tako, razen, ?e si taksist, pa tud takrat se da pomagat tako, da jim pa? malo manj ra?una? ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

..no pol pa dobro, da vsaj vem da ni pokvarjen, je pa malce nadle?no za tiste ki nazaj lazijo, samo to ni moj problem  :P

:D to?no tako, razen, ?e si taksist, pa tud takrat se da pomagat tako, da jim pa? malo manj ra?una? ;)
zakaj za vraga bi jim manj ra?unal, ?e ve? jim zara?una? zaradi aerobike ;) skrbi? za njihovo zdravje

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....vidim da je idej ogromno :jupiii:

ma sej jest sm tud reku da nikol v life-u pod nobenim pogojem ne bom mel avta s tremi vrati, ker tudi do sedaj sem imel oba avta s petimi vrati....in evo ga, jest kupim avto s tremi vrati s tem da gre ?e v originalu samo en sede? naprej :blink::danzoman: ...tud upam da nikol ne bom mel ferrarija pa velik dnarja :vesel::vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.