Skoči na vsebino

Prostoro?no telefoniranje v Mazdi 3 slabo dela?


Priporočeno sporočilo

Lepo pozravljeni ?e v mojem imenu.

 

Dekle ima ?e 2 leti Mazdo 3 ?portno varianto in v njej ?e od samega za?etka vgrajeno Mazdino prostoro?no telefoniranje...v bistvu ima vse na volanu in ni klasi?en parrot.

 

To je bilo ?e vgrajen ob samem nakupu dela pa ?e od saega nakupa tako slabo, da je to nekaj tako mote?ega. Recimo, ?e njo kdo kli?e, ko je ona v avtu se vse super in normalno sli?i tisti, ki je pa na drugi strani pa sli?i samo hre??anje, piskanje in vse zelo potiho. Skratka, ko se midva pogovarjava jaz ji kar re?em, da se sli?iva kasneje, ker je tako zani? zvok.

Kaj se da v tem primeru narediti in zakaj to dela tako slabo. Mislite, da gre za osamljen primer ali so te te?ave ?isto normalne, ker ?e se mene vpra?a ne more? nekomu prodati nekaj kar ne dela tako kot je treba. Za njih si zanimiv dokler ti avta ne prodajo potem pa i??ejo samo izgovore...

 

Hvala za pomo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa ima? fizi?no postavljen telefon, ki je konektan preko bluetootha z Mazdo? ?e je kjerkoli blizu armaturke ali pa celo na njej je to to saj mo?an GSM signal moti sam BT oddajnik v Mazdi. Telefon vtakni ali v predal na vratih ali v sredinski naslon za roko pa bo ?umenje izginilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Lepo pozravljeni ?e v mojem imenu.

 

Dekle ima ?e 2 leti Mazdo 3 ?portno varianto in v njej ?e od samega za?etka vgrajeno Mazdino prostoro?no telefoniranje...v bistvu ima vse na volanu in ni klasi?en parrot.

 

To je bilo ?e vgrajen ob samem nakupu dela pa ?e od saega nakupa tako slabo, da je to nekaj tako mote?ega. Recimo, ?e njo kdo kli?e, ko je ona v avtu se vse super in normalno sli?i tisti, ki je pa na drugi strani pa sli?i samo hre??anje, piskanje in vse zelo potiho. Skratka, ko se midva pogovarjava jaz ji kar re?em, da se sli?iva kasneje, ker je tako zani? zvok.

Kaj se da v tem primeru narediti in zakaj to dela tako slabo. Mislite, da gre za osamljen primer ali so te te?ave ?isto normalne, ker ?e se mene vpra?a ne more? nekomu prodati nekaj kar ne dela tako kot je treba. Za njih si zanimiv dokler ti avta ne prodajo potem pa i??ejo samo izgovore...

 

Hvala za pomo?

 

Tudi jaz imam podoben problem na moji M6, le da se jaz uspem nekako pogoverjat s klico?im s tem da se bolj derem.

Zanima me kje je mikrofon za prostoro?no telefoniranje postavljen?

Mogo?e kdo ve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.