Skoči na vsebino

Poceni gume


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Jaz sem pej preveril, ?e je ?t. ra?una res od te firme (sj vsem ni poznan, ker manjka ?e naka mati?na ?tevilka, sam so zgeda dobili pla?ilo) pol sm pa kr nakazal in jim skeniral polo?nico pa poslal na mail in po enem tednu sem dobil odgovor, da so prejeli pla?ilo in da so bile gume poslane.

 

Odlo?u sem se pa za Toyo proxtes T1R :jupiii:

 

Poro?am naprej ko bojo gume pri?le

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 63
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hej ?tajerc!

 

Super da ti je uspelo :bravo: daj preveri ?e je to ta ra?un ?t. 020100254915578 naslov Delticom AG Bruhlstr. 11 30169 Hannover HRB 58026; takega so mi poslali po mailu pa ga nisem mogu pla?at na nobeni na?i banki! :angry: ?koda so res poceni gume Aja daj poglej leto oz. datum izdelave gume me firbec matra... ?zmeden?

 

LP RoKo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej ?tajerc!

 

Super da ti je uspelo :bravo: daj preveri ?e je to ta ra?un ?t. 020100254915578 naslov Delticom AG Bruhlstr. 11 30169 Hannover HRB 58026; takega so mi poslali po mailu pa ga nisem mogu pla?at na nobeni na?i banki! :angry: ?koda so res poceni gume Aja daj poglej leto oz. datum izdelave gume me firbec matra... ?zmeden?

 

LP RoKo

Podatke o transakcijskih podjetjih v SLo lahko preveri? tukaj

 

http://www.bsi.si/html/ps/register/default_po.asp

 

Druga?e je pa tale ra?un popolnoma aktiven in brez nekih blokacij tako, da tu ni ni? sumljivega

 

 

Transakcijski ra?un Oznaka za IBAN*

02010-0254915578 SI56

Vrsta ra?una Evidenca o neporavnanih obveznostih**

OK

Status ra?una

Odprt

Pri banki Naziv

Nova LB Ljubljana

Naslov

DELTICOM AG BRUEHLSTRASSE 11 0000 , 30169 HANNOVER

Odprt/Spremenjen/Zaprt***

13.01.05/13.01.05/-

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

No danes sem kupil nove zimske gume. Odlocil sem se za Dunlop Wintersport 3D.

195/65 15 T, 4kom, + da sem tam pustil 8 kom starih gum, me je stalo 79.000 SIT. To pri enem vulkanizerju v Zagorju ob Savi. (www.avtoplasci.com)

Prvi vtis: neverjetno tihe gume!

bom videl kako bo ko bo sneg.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

To je pravi ra?un, ki je odprt pri NLB in ti normalno naka?e? kot bi drugi firmi pri nas.

 

Moje gume ne morjo bit dosti stare, ker so novi model Toyota, ki je ?ele lani ven pri?el.

 

Tu pa poglej kak sem jaz izvedel nakazilo

 

Ne vem kak ti je uspelo na tak nacin nakazat denar, ker ne gre, saj denar gre v tujino. Ce placas preko navadnega placilnega naloga ti zavrnejo in ti vrnejo denar nazaj na racun.

 

Za nakazilo moras uporabit obrazec 1540, to pomeni da gre denar v tujino, provizija pa je 3000 SIT.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Kmalu bo treba zacet iskat nove letne gume (205/55 16). Gledam naslednje:

- Pirelli P Zero Nero

- Bridgestone Potenza RE050 A

- Conti Sport Contact2

- mogoce se Good Year Eagle F1 (ki sem jih mel prej)

 

za conti pa good year vem kaj pricakovat, za ostali dve pa ne....tko da, ce ma kdo kako izkusnjo ali komentar (ali kako drugo opcijo)

 

-Pri Goodyearu me je motilo da so mogoce premehke kadar je suho (v mokrem so odlicne, brez pripomb)

-Conti so sle res prehitro (niti 20.000km nisem naredil z njimi)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e conti in gy odpadejo....pravi da nima? najbolj?ih izku?enj, potem je najbolje da vzame? bridgestonke. Jest sem imel na prej?njem avtu res da zimske blizzak ampak so bile oooddddllliii??nnneeee :jupiii: Pirelli pa ?e nisem imel tako da ti ni? o njih ne znam povedat. Do zdej so me pa razo?arale Fulda in Sava pa Lassa tud niso good.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kmalu bo treba zacet iskat nove letne gume (205/55 16). Gledam naslednje:

- Pirelli P Zero Nero

- Bridgestone Potenza RE050 A

- Conti Sport Contact2

- mogoce se Good Year Eagle F1 (ki sem jih mel prej)

 

za conti pa good year vem kaj pricakovat, za ostali dve pa ne....tko da, ce ma kdo kako izkusnjo ali komentar (ali kako drugo opcijo)

 

-Pri Goodyearu me je motilo da so mogoce premehke kadar je suho (v mokrem so odlicne, brez pripomb)

-Conti so sle res prehitro (niti 20.000km nisem naredil z njimi)

 

Hmmm, Continental Sport Contact 2 imam jaz - prevozil cca. 10.000 km - malo obrabljene!!! Prej imel Bridgestone Potenza RE720 - NIKOLI VE?!!! GoodYear imel prej na Renaultu - zelo zadovoljen (mogo?e res malenkost premehke!?). Pirelli pa itak vsi hvalijo - sam sem imel Pirelli pred cca.10 leti na Alfi pa so bile po suhem zakon, po mokrem pa sem se bal vozit!!!

?e bi se odlo?al danes, bi zopet Conti kupil! :ljubezen:

 

Pa Labi - tudi jaz bi imel druge felne - pa ?efica ne pusti - hehehe - ?mrc-?mrc... sramezljiv

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: za mojo dimenzijo 195/50/15,je potenza RE 720 zakon,ful poceni,super po suhem kot mokrem,ze na mobikrogu vozil,pa na splosno bolj hitro vozim(ovinke tudi),pa je obraba hudo mala,dunlopa pa goodyerk pa jaz nebi vec vozo vsaj po mokrem ne tak da nem hvalo pa ne grajo firm gum ampak so med dimenzijami ful razlike pa tudi vsaka guma ni za vsaki avto to so pac moje izkusnje

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: za mojo dimenzijo 195/50/15,je potenza RE 720 zakon,ful poceni,super po suhem kot mokrem,ze na mobikrogu vozil,pa na splosno bolj hitro vozim(ovinke tudi),pa je obraba hudo mala,dunlopa pa goodyerk pa jaz nebi vec vozo vsaj po mokrem ne tak da nem hvalo pa ne grajo firm gum ampak so med dimenzijami ful razlike pa tudi vsaka guma ni za vsaki avto to so pac moje izkusnje

 

Ja ko so nove te Bridgestonke so ?e kar, zelo trde, mala obraba, bodi pa pazljiv, ko so ?e malo obrabljene:

 

v kateri dr?avi pa so ble izdelane?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink: za mojo dimenzijo 195/50/15,je potenza RE 720 zakon,ful poceni,super po suhem kot mokrem,ze na mobikrogu vozil,pa na splosno bolj hitro vozim(ovinke tudi),pa je obraba hudo mala,dunlopa pa goodyerk pa jaz nebi vec vozo vsaj po mokrem ne tak da nem hvalo pa ne grajo firm gum ampak so med dimenzijami ful razlike pa tudi vsaka guma ni za vsaki avto to so pac moje izkusnje

 

Da ne bo nesporazuma - Bridgestone Potenza RE720 je super guma, kar se ti?e oprijema po suhem in mokrem, obrabe in...samo tru?? v kabini pa je neznosen!!!! Dale? najglasnej?a guma, kar sem jih kdaj vozil - in ni jih bilo malo!!! :danzoman:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.