Skoči na vsebino

LED LU?I


Priporočeno sporočilo

V tujih novicah berem ?lanke o novih Led lu?eh, ki se pojavljajo ve?inoma na novih avtomobilih.

Ali ima kdo izku?nje s takimi lu?mi, kak?ne so pri nas dovoljene, ?e jih naknadno montira? na avto.

Kak?ni so postopki, da je taka stvar legalna ? Skratka, ?im ve? informacij.

TNX

Aleksander

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tujih novicah berem ?lanke o novih Led lu?eh, ki se pojavljajo ve?inoma na novih avtomobilih.

Ali ima kdo izku?nje s takimi lu?mi, kak?ne so pri nas dovoljene, ?e jih naknadno montira? na avto.

Kak?ni so postopki, da je taka stvar legalna ? Skratka, ?im ve? informacij.

TNX

Aleksander

 

predlagam da malo pobrska? forum vse je tukaj. za led liu?i je predpisano 'delovno' polje kje se lahko nahajajo ter kot svetilnosti + TUV certifikat, s tem dvojim lahko homologira? (vklju?eno mora biti stikalo - rele, ki jih izklopi ko se vklopijo zasen?ene.

 

Sam sem vgradil in homologiral tele, in so res dobro vidne podnevi

http://www.mimovrste.com/artikel/431002171...-daytime-lights

 

je tako - malo denarja malo muzike (se zarosijo, omeglijo.....) brez papirja pa mo?nost kazni

 

Mene zanimivo na cesti nikoli ne ustavijo, na carini pa velikokrat povpra?ajo, ker mi senzor za svetlobo preklopi iz dnevnih lu?io na zasen?ene ko zapelje? pod streho mejnega prehoda in so takoj vidne - prezentacija v ?ivo :) Policist ve?krat vpra?a, a so te lu?i naknadno vgrajene, Da so ampak tudi homologirane - vredu sre?no pot.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do nedavnega sem imel montirane ledice, ki so jihvgradili pri Skornsku, cena skoraj 300 eur. Po slabihodveh letih se je ena orosila in cez nekaj casa tudi pregorela, tako da sem zaenkrat brez. Zadeva je drugace lepo funcionirala, luci si preklopil na auto in ki je bilo dovolj svetlo, so gorele samo ledice, ob stemnitvi pa so se prizgale zasencene luci, ledice pa so gorele z manjso svetilnostjo.

Sedaj me moti predvsem to, da moram rocno prizigati luci, kar mi prej ni bilo treba, pa moram reci, da so ledice avto kar polepsale.

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do nedavnega sem imel montirane ledice, ki so jihvgradili pri Skornsku, cena skoraj 300 eur. Po slabihodveh letih se je ena orosila in cez nekaj casa tudi pregorela, tako da sem zaenkrat brez. Zadeva je drugace lepo funcionirala, luci si preklopil na auto in ki je bilo dovolj svetlo, so gorele samo ledice, ob stemnitvi pa so se prizgale zasencene luci, ledice pa so gorele z manjso svetilnostjo.

Sedaj me moti predvsem to, da moram rocno prizigati luci, kar mi prej ni bilo treba, pa moram reci, da so ledice avto kar polepsale.

 

moje so gor od aprila 2012 in zaenkrat brez napakce. JA je komoditeta da avto sam preklaplja in ohranja xenonke - ampak se je treba spomniti da se ob de?evnih dneh ro?no preklopi, ko senzor ?e ne preklopi.

Veliko novih avtov se vozi naokoli v de?ju brez lu?i, ker so vozniki postali leni in zaupajo avtomatiki!!! (O tem nam Labi pridiga :) ) ampak meni klikerji zaenkrat ?e delajo in vklopim lu?i ko je treba

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.