Skoči na vsebino

se moja slikica mazde


BOBI

Priporočeno sporočilo

U redu zgleda tele mazda. Glede sre?anja pa se ?e vedno nismo uspel n? zmenit. Mi je pa v?e? da se ?e kdo najde, ki je prpravljen za ogled ostalih jeklenih konjev prevozit kak?en kilometer. Pa ?e zdej ko so trojane narejene sploh ni ve? neka kriza!

 

Kaj pa motor? Upam da ima? 2.0 V6? Sicer je tut 1.5 kar kul! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja poznam oba motorja, 2.0 V6 glih iz F-a tvoje serije, ker sem ga testiru in hotu kupit, 1.5 pa poznam iz limuzine 323 te generacije. Moram pa priznat da sem od 2.0 V6 pri?akoval mal ve?, ker naj bi bil na papirju mo?nej?i od mojga sedanjega (131 KM 1.8i 16v), no pol pa sem mal za?el gledat kataloge in sem vidu da pospe?uje slab? od mojga, ki naj bi mel 8.1 do sto (sicer pa je to tovarni?ki podatek za novga, realno mam nekje mal pod 9s do sto). No to je biv tut en od razlogov da se nisem odlo?u za nakup novej?ega modela, pa ?e registracija in poraba bi bile vi?je.

 

Ma kazni pa so v Slo itak take kot so in ?e no?e? nobene pla?at pol si kupi Golv IV SDI, za kerga moj kolega pravi da ?e ga ti??i? do daske, pol loh glih po omejitvah vozi?! :)))

 

Pa ?e ni dale? od resnice, ker tistih 68 KM je res brutalnih! :)))

 

P.S. Upam da se kmal vidmo z vsemi mazda?i na sre?anju al kaj?!

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.