Skoči na vsebino

323f bg in odtocna cev


Priporočeno sporočilo

No , ne se smejat prevec :) ampak dogaja se mi da se mi v prtlaznem prostoru zacne nabirat voda ...pritece pa z tistega mesta na levi strani prtlaznika, ki ima nek bel "ja?ek" z gumjasto luputo , zravn katerega je speljana neka cev , vidi se pa cev in loputo samo ?e dol sname? tudi odbija? ...skratka , domnevam da mi pusca ta gumijasta cev , ali pa je fora nekje pri loputi...

loputo sem testno zalimal z duct tapeom ..vendar stvar ne pomaga se zmerom se kar nekaj dezevnice nabere notri ...ni pa spet ornk velik...

 

ima kdo ?e slu?ajno kak spomin na te zadevce ? recimo kam pele una gumijasta cev ....oz zakaj ej sploh tam ? domnevam da je preperela nekje zgoraj pa od tam pusca ...verjetno je pa od odtoka stre?nega okna ..ali pa? ..to so samo moje domneve..ker je hudi?evo te?ko vse podret do tam zgoraj oz niti ne vem kam bi ?e nadaljeval po tem ko je prtlja?nik dol.

 

hvala za odgovore folx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.