Skoči na vsebino

Osram Cool Blue H1 ?arnice


Priporočeno sporočilo

Moja Mazdica je slepa na en u?, pa bi rad ?arnice nadomestil z OSram Cool Blue H1 ?arnicami, vendar me malo skrbi tista besedica "blue". Zanima me kako je s predpisi oz. na kaj vse moram paziti, da ne bom imel te?av z ostalimi modrimi "zadevami" :)

 

Sicer ?e dobro sklepam, gre bolj za oznako "barve svetlobe", kjer naj bi bila modra bolj podobna dnevni svetlobi, medtem ko so "rumene" kao bolj umetna svetloba...

Plin je za kuhanje, elektrika je za razsvetljavo, diesel je za oranje, bencin... bencin pa je za vozit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

night breaker plus imam kot dolge na mx5 (HB3), super so, mocna svetloba, svetlejsa barva sam ne tako kot blue vision, ki jih imam za glavne luci na mx5 (HB4)

 

na prejsnji mazdi6 pa sem mel H1 obe blue vision in cool blue, pa mi je cool blue zdrzala ca. 3 mesece...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.