Skoči na vsebino

Streha pu??a


Priporočeno sporočilo

Vrjetno ima vsak od vas podoben problem (ali ga je vsaj imel) <_< zanima me kak se da elegantno in ugodno uredit te gumice ki dihtajo stekla od vrat? Sicer sam sem nalepo okenska tesnila ampak niso preve? lepo za vidit , prvo so rjave barve (nevem ?e se ?rna dobi ) drugo pa zlo te?ko jo je nalepit enakomerno ker je za vsako streha druga?e ...

 

?e obstaja kak?n shop z temi tesnili se tudi priporo?am , ker Avtohi?a Kr?i?nik zahteva za njih 460e :S

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokr se spomnm, je zgoraj med ?ipo in streho pri sovozniku malo ?pranje zarad stare gume. Po drugi strani pa je mogo?e tud mal vpra?ljiva in?talacija (streha vklju?no s celotnim okvirjem je namre? od NB serije in ravno na sovoznikovi strani se malo te?je zapne-lahko da je bla mal postran montirana :ne vem: )

 

Mene na?eloma ni motil, ker je itak avto bil ve?ino ?asa topless al pa parkeran pod streho, tko da se nism preve? poglablu..rokyju pa verjamem da bo uspel spedenat to u nulo :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa a ti skos pu??a al samo ob?asno ko odpira? vrata ob d?ju in za?ne pol kaplat?

 

am prej sm k je polno de? pado odpro voznikova vrata in dejansko je tekl na sovoznikovi strani k d bi slap gledo pa? tee?e pa tukaj kjer se zdru?i streha in stebri?ek...

.....:::::Red Devil:::::.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.