Skoči na vsebino

Akumulator hin


Priporočeno sporočilo

Torej, ?e prej?nji teden v soboto mi mazda ni hotla v?gat - je verglalo, samo ne s tapravo mo?jo. Sem ga popoldne s klemam v?gal, pol smo se ?li pa malo peljat, pol je normalno spet v?igala. Do danes. Zjutraj spet isto. Avto je med vikendom stal.

Skoraj 100% sem prepri?an, da je akumulator hin, moram vpra?ati o?eta, kdaj ga je zadnji? menjal. Zdaj pa samo to, ali je mo?no da je tudi alternator hin? Al se je dejansko akumulator pa? toliko iztro?il, da je po enem tednu spet prazen, in ga med vo?njo ne uspe dovolj nafilati. Je pa res, da vsak dan delam samo kratke vo?nje - 2x na dan po 6km.

Drugo vpra?anje pa je, kje najbolj ugodno kit akumulator, ter kak?nega :)

Avto je mazda 6, bencinar 2.0 letnik 2002.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej, ?e prej?nji teden v soboto mi mazda ni hotla v?gat - je verglalo, samo ne s tapravo mo?jo. Sem ga popoldne s klemam v?gal, pol smo se ?li pa malo peljat, pol je normalno spet v?igala. Do danes. Zjutraj spet isto. Avto je med vikendom stal.

Skoraj 100% sem prepri?an, da je akumulator hin, moram vpra?ati o?eta, kdaj ga je zadnji? menjal. Zdaj pa samo to, ali je mo?no da je tudi alternator hin? Al se je dejansko akumulator pa? toliko iztro?il, da je po enem tednu spet prazen, in ga med vo?njo ne uspe dovolj nafilati. Je pa res, da vsak dan delam samo kratke vo?nje - 2x na dan po 6km.

Drugo vpra?anje pa je, kje najbolj ugodno kit akumulator, ter kak?nega :)

Avto je mazda 6, bencinar 2.0 letnik 2002.

 

zalavfaj, daj malo obratov, ?e je na akumulatorju 14,4V, pol pejd po novo baterijo pa teraj guske dalje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js imam notri srba ki ima 3 leta garancije, tolk mi ponavad noben ne zdr?i. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okolica Kranja, Agroizbira Prosen, zelo ugodne cene, tudi brezpla?na demonta?a in monta?a akumulatorja, star akumulator pusti? pri njih. Prodajajo pa Topla/TAB akumulatorje.

 

Tam sem pred letom ali dvemi kupil akumulator, dale? najceneje je bilo. Pa Avto Markovi? v ?k. Loki je imel tudi dobre cene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Klemen, za mojo 2.3 benz sem jo pred nekaj meseci zelo ugodno dobil tule;

 

TAB d.d. http://www.tab.si

(Akumulatorji)

 

10% popusta na akumulatorje v primeru nakupa v Ljubljani (ulica Jo?eta Jame 14) ali v Mariboru (Koro?ka cesta 49)

dodatnih 10% popusta na zgoraj navedeni popust v primeru oddaje starega akumulatorja ob nakupu novega :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala vsem za nasvete :)

V avtu je od petka naprej nov akumulator, sem ga pa vzel v Agroizbira Prosen.

Klical sem tudi v TAB, ampak imajo zame dokaj neugoden delovni ?as - samo med tednom, pa ?e to samo do 15.00

V glavnem, zdaj spet mazdica v?iga tako kot mora :party0035:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.