Skoči na vsebino

EGR VENTIL?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni! ?e leto in pol se vozim z lu?ko za EGR ventil. Avto pa? pije dva litra ve?. Ampak zdej sem se odlo?il da ga zamenjam. Zanima me ?e ga dam o?istiti? Ali se spla?a o?istiti? Ali bo kaj bolje? Ali ga je najbolje kar zamenjati novega? Vnaprej se zahvaljujem za nasvete! Imam pa mazdo 6 letnik 2004 dizel. Hvala in lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni! ?e leto in pol se vozim z lu?ko za EGR ventil. Avto pa? pije dva litra ve?. Ampak zdej sem se odlo?il da ga zamenjam. Zanima me ?e ga dam o?istiti? Ali se spla?a o?istiti? Ali bo kaj bolje? Ali ga je najbolje kar zamenjati novega? Vnaprej se zahvaljujem za nasvete! Imam pa mazdo 6 letnik 2004 dizel. Hvala in lp.

 

Ce se ne motim je na 6-ki vakumski, tak da ga kamot ocistis pa mora delat dalje :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.