Skoči na vsebino

Li?panje Mazde xedos 6 V6


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni !

 

Nekaj ?asa razmi?ljam, da bi dal mojo mazdo prebarvat. Na strehi se je namre? za?el lu??iti lak. Opa?am, da se pri velikem ?tevilu rde?ih avtomobilov pojavlja fenomen lu??enja laka...

 

Ima kdo kak?en predlog kam se spla?a peljat in koliko to sploh stane ?

 

lp, Dalibor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pred leti zapeljal pod zelo niski podvoz in z svoje strehe snel kolesa (poglej sliko v mojem profilu, zgodilo se je en dan kasneje). Imel sem sre?o, naredil sem samo praske po strehi in bokih, vendar samo barva, ni ?lo skozi za??itno barvo do pleha...

 

Zadevo nisem takoj popravil, in sem opazil da lak za?enja odpadati... Po dveh letih sem se odlo?il da bom to uredil: ?el sem do avtoli?arja ki mi je povedal da imam dve mo?nosti: Na novo pobarvam tiste dele v celoti (npr: cela streha, cela zadnja desna vrata itn..) ali pa pustim vse pri miru in dam ?ez prozorni za??itni lak.

Z za??itnim lakom imam slabe izku?nje: za?ne se lu??iti ?ez kak?no leto, posebej na vogalih in pregibih, od tam lu??enje gre naprej in izgleda seskup zelo grdo...

 

Tako da sem se odlo?il za prenovo barve pri avtoli?arju. Tukaj upo?tevaj, da lahko prenovi? tudi odbija?e (plastika), ki so v isti barvi kot avto. Cena je klasi?na in se obra?unava po m2, vendar dolo?eni deli npr. odbija?i ko?tajo ve? kot samo povr?ina... Ceno naj ti pove li?ar, mislim da je ?ez 30000 SIT na m2...

 

Jaz sem svojega pobarval pri li?arju v bli?ini Maribora, po?lji mi mail ?e bi rad naslov, vendar sem mnenja da tudi v Lj. lahko dobi? dobro ponudbo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Jaz sem pred leti zapeljal pod zelo niski podvoz in z svoje strehe snel kolesa (poglej sliko v mojem profilu, zgodilo se je en dan kasneje). Imel sem sre?o, naredil sem samo praske po strehi in bokih, vendar samo barva, ni ?lo skozi za??itno barvo do pleha...

 

Zadevo nisem takoj popravil, in sem opazil da lak za?enja odpadati... Po dveh letih sem se odlo?il da bom to uredil: ?el sem do avtoli?arja ki mi je povedal da imam dve mo?nosti: Na novo pobarvam tiste dele v celoti (npr: cela streha, cela zadnja desna vrata itn..) ali pa pustim vse pri miru in dam ?ez prozorni za??itni lak.

Z za??itnim lakom imam slabe izku?nje: za?ne se lu??iti ?ez kak?no leto, posebej na vogalih in pregibih, od tam lu??enje gre naprej in izgleda seskup zelo grdo...

 

Tako da sem se odlo?il za prenovo barve pri avtoli?arju. Tukaj upo?tevaj, da lahko prenovi? tudi odbija?e (plastika), ki so v isti barvi kot avto. Cena je klasi?na in se obra?unava po m2, vendar dolo?eni deli npr. odbija?i ko?tajo ve? kot samo povr?ina... Ceno naj ti pove li?ar, mislim da je ?ez 30000 SIT na m2...

 

Jaz sem svojega pobarval pri li?arju v bli?ini Maribora, po?lji mi mail ?e bi rad naslov, vendar sem mnenja da tudi v Lj. lahko dobi? dobro ponudbo...

 

Hvala za odgovor, predvsem pa se opravi?ujem, ker se nisem prej odzval. Jutri ha peljem k avtoli?arju (iz Nove Gorice), pa da vidimo potem kaj bo..... Nekje za 40.000 sit bo pobarval streho ter poretu?iral sem in tja, kjer se mu bo zdelo najbolj potrebno.... Bom poro?al kasneje:)

 

 

lp, Dalibor

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.