Skoči na vsebino

Zanimiva ponudba


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Danes smo na e-po?to prejeli naslednjo vsebino in ?e zanima koga, ki to bere, naj se obrne na spodaj navedeni kontakt!

 

Sledi kopiraj + prilepi z e-po?te

 

LP! Borut

 

"Spostovani,

 

Na vas se obracam iz produkcije Pakt Media in me zanima, ce bi nam lahko pomagali pri iskanju lastnikov avtomobilov, ki sodijo v kategorijo tuning. Na straneh tuning dogodkov sem zasledila, da so vmes tudi avtomobili z nalepko vasega kluba, in se zato obracam na vas. Mi sicer iscemo starejse modele avtomobilov, ki so jih lastniki predelali, saj si je reziser za kader zamislil odprt prtljaznik, ki pokaze v vsej velicini zvocni sistem, v katerega je lastnik vlozil veliko svoje energije in strasti.

 

Snemanje je sicer planirano 11.2. ali 12.2. v Ljubljani, zato iscemo avtomobile iz nam bliznje okolice, za sodelovanje vsekakor ponujamo tudi honorar (ali samo najem avtomobila ali pa tudi nastop lastnika z avtomobilom), vas pa prosim za informacijo, ce nam lahko pomagate.

 

Hvala lepa in lep pozdrav,

 

Izabela Dragić

Production manager

M: +386 (0) 51 368 905

 

PAKT Media, Ma?era-Spasićeva ulica 8, 1000 Ljubljana, Slovenia"

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah kaj jaz vem, vidim pa da v rubriko "tuning" tudi pi?ejo Mazda?i razne predelave hi-fi zadev, pa sem dal sem noter. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.