Skoči na vsebino

Nadgradnja osnovnega radia v M6 MK2 z bose sistemom


SlimSpaceman

Priporočeno sporočilo

Hej, zanima ma, ali ima kdo izku?nje, oziroma pozna kater radio bi bil kompatibilen z zgoraj omenjenem BOSE sistemom?

Problem je da ima bose zunanji oja?evalec, in mora od radia dobit line signal... Se pravi bi morala bit stvar narejena kar specifi?no za ta sistem, da dela glasnost itd... Rad bi pa seveda zaslon na dotik, in po mo?nosti z androidom :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr izgleda :) Kak je pa postopek naro?anja? Je res da za BOSE mora bit posebna izvedba?

 

postopek je cist simpl pac narocil direkt pri njih http://www.iasun.cn/product_ny.php?serial=626 ti posljejo prek DHL..potem se carino okoli 70E.. js sm ful zadovoln 8incen ekran komande na volanu spilajo itd.. nobenih problemov..edino kr je vcasih motece je to da kr pozabi kje je nehal spilat in zacne znova...

 

aja notri pa je WinCE ni android..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj je iz uk. Dokaj poceni da se dobiti free shipping ali kamerco namesto tega. Pa se brez carine.

 

Je pa icemanov 8inch moj pa 7

http://stores.ebay.co.uk/Iceboxauto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa kaj rabijo da se tele zadeve za?enejo, ker po kakih videih sode?e zgleda da kar traja... Pa iceman, koliko si dal? Ker tam ni cene...

 

Druga?e pa ?e nisem dobil odgovora na glavno vpra?anje: Na kaj moram pazit, da bo radio kompatibilen z BOSE oja?evalcem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem na?el, da pri temle pi?e spodaj (CTRL+F) da je kompatibilen z bose sistemom:

http://www.ebay.co.uk/itm/2-Din-CAR-DVD-GP...=item2583ad6d22

pa izgleda ok...

 

U, al pa tale je ?e bolj?, sam mi je prodajalec odgovoril da ni kompatibilen: http://www.aliexpress.com/item/Android-Maz...1634827004.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk pa kaj rabijo da se tele zadeve za?enejo, ker po kakih videih sode?e zgleda da kar traja... Pa iceman, koliko si dal? Ker tam ni cene...

 

Druga?e pa ?e nisem dobil odgovora na glavno vpra?anje: Na kaj moram pazit, da bo radio kompatibilen z BOSE oja?evalcem!

 

Moja ene 10 sek do radia. Navigacija se ene 10sec vec

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja sej vem, tako tudi mam, in to z BOSE sistemom, zato pa me zanima. Predvsem ne bi rad zapravil 400 eur za kitajska jajca, ki bi me potem spravljala ob pamet.

 

Vsakemu kitajcu pise poleg supoort bose ali non bose support.

 

 

Firma velika ali no name VSI so Kitajci, s tem ko rece nekdo 'kitajc' ne razume ravno supply chaina...

 

Tam kjer jaz recem je assembly v uk, vsi deli pa spet iz kitajske....prednost je zgolj v hitrosti posiljanja supportu in brez carine....spet je pa kitajc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Se opravi?ujem, se bom popravil.

 

Mislil sem s tem predvsem naporen in neizdelan uporabni?ki vmesnik, ki bi mi vzubjal neprijetne ob?utke z dolgimi ?asi nalaganja, nerazumljivo koli?ino tapkanja po zaslonih in podobno. Jasno je, da je ve?ina elektronike narejena na kitajskem, ampak pomembno je, ali je strojno in programsko vsaj pribli?no na nivoju.

 

V bistvu je vse kar si ?elim, da bi lahko stvar prebrala poljubno velik usb klju?ek in omogo?ala vsaj pribli?no odzivno brskanje po glasbi na njem. Saj bom verjetno na koncu vseeno kupil yatour, ampak tole zgleda vabljivo.

 

Ah, kje je dobri stari sony avtoradio za 100 eur, ki je vse to omogo?al. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst bi rabu ki takega da bi mi bralo vsaj 4gb usb kluc .. ka tega ka imam zdaj ima aux, usb in SD .. samo mi podpira samo 2 mapi pac tm cca 512 mb .. :angry: ce se nemotim je pa cisto od mazde ta vmesnik pac vsaj okoli tega vmesnika kje gre kabel v avtoradio je nalepka Mazda ..

No u glavnem kaksne ponudbe imate tukaj? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se opravi?ujem, se bom popravil.

 

Mislil sem s tem predvsem naporen in neizdelan uporabni?ki vmesnik, ki bi mi vzubjal neprijetne ob?utke z dolgimi ?asi nalaganja, nerazumljivo koli?ino tapkanja po zaslonih in podobno. Jasno je, da je ve?ina elektronike narejena na kitajskem, ampak pomembno je, ali je strojno in programsko vsaj pribli?no na nivoju.

 

V bistvu je vse kar si ?elim, da bi lahko stvar prebrala poljubno velik usb klju?ek in omogo?ala vsaj pribli?no odzivno brskanje po glasbi na njem. Saj bom verjetno na koncu vseeno kupil yatour, ampak tole zgleda vabljivo.

 

Ah, kje je dobri stari sony avtoradio za 100 eur, ki je vse to omogo?al. :(

 

jaz imam v tej napravi 64GB usb klju? in sdkartico. Druga?e je vse odvisno od uporabe.

S to napravo dobi? za 350?:

 

DVD predvajalnik (v glavnem video predvajalnik vseh formatov)

Navigacijsko napravo

prostoro?no telefoniranje

Bluetooth predvajalnik

mp3 predvajalnik z izbiranjem in izpisom na ekranu

snemalec 20 cdjev na hdd

USB podporo za ipod, android s polnjenjem...

podporo za drugo aux napravo

podporo za ekran?ke za otroke (jaz imam to in je priceless, ker se ti ni treba matrat pa ustavljat za menjave, pauze, vse na dohvat prstov)

za geeke ?e internet podporo

 

vse to s podporo na volanu in touch screenom

 

?e gre? vsako napravo kupovati posebej je vsaj 100?, vsako ima? pripopano nekje na armaturi ali ?ipi, ekran?ki ti visijo na sede?ih, vsaka zahteva svoj fajercajg in napajanje

 

S tega vidika je priceless, res, ?e pa i??e? samo in izklju?no za muziko, potem se ti verjetno ne spla?a, vseeno pa bo? z yaturom malo omejen kar se ti?e ?tevila komadov ter tudi na zaslonu avta bo? imel samo track 1 in ?as, ni? drugega....in se tipka in tipka da se najde ?eljen komad :glare:

 

pa seveda reverse camera, ki se avtomatsko vklju?i ko da? rikverc. ZA mazdo 5 sem oddal 4. naro?ilo in vedno jo dobim gratis poleg in to tisto ki je kot park senzor v odbija?u.

 

do sedaj sem pri iceboxauto naro?il za:

 

Mazda 6 2012

Citroen crosser 2010

Audi A4 2006

Mazda 5 2008 (?e v prihodu)

 

vsaka stvar brez napakice, vse kartice za gps poleg, do danes nobene potrebe po reklamaciji, ?e naknadno, ko sem jih opozoril da je potreben adapter za anteno v audiju poslali zastonj in prejel v 4h dneh

:D

 

pred tem pa preko ebaya za mazdo 6 I, CX7 in Seat Exeo, tudi te po parih letih ?e delujejo bp. Edino Boj? je neki volume button zje** :lol::lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja sej to ni una tema :zvizga:

Sm malo zamesu nism gledu od zacetka sm samo neki napisu .. sm mislu da je una tema ka je en govoru da ce se jih zbere 10 folka da neki skupi narocijo da pride postnina bol poceni al neki takega ..

 

Tole?

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9227&st=60

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, hvala za iz?rpen opis, se kar nagibam k temu, da tole kupim.

 

Samo ?e eno malo vpra?anjece:

 

si se kdaj zalotil, da si zaklel kaj v smislu: "Prekleta kitajska jajca, zakaj nimam kladiva v roki, da bi razbil ta ?rot"?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.