Skoči na vsebino

mazda 6 2.0 cd 140


jony_mazda6

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Zanimam se za nakup mazde 6 2.0 cd 140 l. 2008. V glavnem nekaj takega:

 

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=812148...140-SLO-NAVI-...

 

 

Imam pa par vpra?anj:

 

Ali imajo te Mazde ?e te?ave z rjavenjem?

KAko je Kaj z DPF filtrom?

Kak?na je kaj poraba AC 130 km/h?

Ali je motor mazdin (ali mogo?e PSA)?

Kvarljivost avtomobila na splo?no?

 

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

Zanimam se za nakup mazde 6 2.0 cd 140 l. 2008. V glavnem nekaj takega:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=812148...140-SLO-NAVI-...

Imam pa par vpra?anj:

 

Ali imajo te Mazde ?e te?ave z rjavenjem?

KAko je Kaj z DPF filtrom?

Kak?na je kaj poraba AC 130 km/h?

Ali je motor mazdin (ali mogo?e PSA)?

Kvarljivost avtomobila na splo?no?

 

Hvala in lep pozdrav.

 

imam identicen avto..

- rja zna bit problem ceprav jih js nimam.

- z DPF-jem nimam tezav.

- motor naj bi bil mazdin

- nobenih tezav nisem imel kr se tice kvarlivosti..edino mogoce kake malenkosti imam pa prevozenih 157 000.

- ke se porabe tice se vrti nekje 6-7l..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam identicen avto..

- rja zna bit problem ceprav jih js nimam.

- z DPF-jem nimam tezav.

- motor naj bi bil mazdin

- nobenih tezav nisem imel kr se tice kvarlivosti..edino mogoce kake malenkosti imam pa prevozenih 157 000.

- ke se porabe tice se vrti nekje 6-7l..

 

 

Semimel tako Mazdo... do junija lani... Podobno kot iceman, tudi jaz nisem imel problemov z rjo... Za DPF sploh nisem vedel, da ga imam... Glede kvarljivosti... je bilo nekaj malenkosti, ki pa so bile odpravljene v okviru garancije (crknil racunalnik centralenga zaklepanja, strgala se je gumica na tipki za odpiranje zadnjih vrat,... ) ... Porabo sem imel okoli 7,5 l/100km ...

 

Je pa imel novi lastnik kar nekaj tezav potem z DPFjem :( ... in kolikor vem, ga je dal odstranit ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri drugi generaciji so odpravili probleme z rjo saj je bila ta v prvi generaciji kar velik problem. ?e vedno pa poglej robove vrat, havbe in prtlja?nika.

 

Jaz imam 160kkm pa problemov z DPF nisem imel. ?e dobro, da se na za?etku ob kontaktu pojavi lu?ka DPF, ?e ne bi lahko pomislil, da mi je ?e crknila.

 

Fantje so o?itno spregledali, da spra?uje? za porabo pri 130km/h in ne na splo?no. To je dejansko te?ko to?no dolo?it samo glede na lastne izku?nje je tam nekje okoli 6 litrov/100km. To velja tudi ob regeneraciji DPF, kr bi druga?e bilo ?e pol litra manj.

 

motorji so Mazdini... edini motor, ki ni Mazdin je za ameri?ko tr?i??e prilagojeni 3,7l V6, ki pa je dejansko sposjen iz Forda. Gleda PSA pa le toliko, da je Mazda uporabljala 1.6 dizel motor, ki pa je bil namenjen le za prvi generacijo trojke.

 

Glede kvarljivosti je ta minimalna oziroma so se pokvarile le manj pomembne zadeve in to je dejansko klju? (zamenjan daljinec), gumb na prtlja?nih vratih in po?asi se seznam kon?a.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri moji mazdi me je najbolje razo?aralo ozvo?enje BOSE, ki pa je fu? oja?evalec (zadevo ?e zdaj nismo re?ili)

Ostali problemov pa nisem mel res pa je da sem odstranil dpf filter zaradi lastne krivde (drkarije do 1.5km) sedaj avto pije dobra pol litra manj je bolj posko?en in la?je v?iga,...

 

to mazdo sem tudi sam gledal saj o?e misli menjat avto in se mu mazda zelo dopade..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.