Skoči na vsebino

Mazda 6 diski in plo??ice


Priporočeno sporočilo

?ivjo, diski in plo??ice kli?ejo po menjavi, ker diski ?e mo?no tresejo. Mam pa prvo generacijo 6ke. Ko sem preletel forum, ste probali ?e vse mo?no. Kaj priporo?ate in pa originala ne bom kupoval?

 

Pele daje noter Textar ali Brembo. 300? vse skupaj.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo sem ?el ?e k sebi pogledat, ko sem menjal gume, ker sem ?e kar nekaj postov prebral, da so diski in zavore pri mazdi zani?.

 

Mazda 6 2.0 avtomatik pri 150.000 km. :D

post-378-1395330891_thumb.jpg

 

Jaz sem na 95tkm dal Textar plo??ice na original diske in sedaj pri 105tkm ni? ne cvili, piska ali ?kripa. Na?eloma bi se za Textar komplet odlo?il. lp
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem na 95tkm dal Textar plo??ice na original diske in sedaj pri 105tkm ni? ne cvili, piska ali ?kripa. Na?eloma bi se za Textar komplet odlo?il. lp

 

Jih bom ?e kar pustil gor, jih je ?e 6mm, original pa 12mm, tako da za 80.000 - 100.000 km sigurno ?e bodo :cheers:

 

post-378-1395342184_thumb.jpg

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam zadnje plo??ice in diske za prodat, pa tut kak?na ?eljust se najde, je pa za 2.3 model, ?e ?e komu pa?e (za diesle vem, da so identi?ne) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.