Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Rolling Stones - You cant always get what you want.mp3 :punk:

Zadnji? sem nekje na podstre?ju na?el gramofonsko plo??o Rolling Stonesov, The Troggsov, Beatlov in to vse iz leta 1966. :P:bravo: Pa me je prijela nostalgija po dobri stari muziki. :danzoman:

Sicer imam pa v sobi celo Iskrin radiogramofon na katerem sem probal poslu?ati, ampak ker imam originale sem si raje legalno snel MP3je iz neta ker je vseen bolj?i zvok. ?eprav ima nostalgi?no cviljenje gramofon prav poseben ?ar. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nightwish Kuolema Tekee Taiteilijan

 

mally jest jo mam ze :P

 

Eh..Ice...ve? kok je to pr men...

 

Ko me prime in katera zvrst me prime, potegnem dol...zato pa grem iz extremov v extreme...od progresive, DJ Tiesa, housa, itd..., ?ez Avtomobile, Magnifica, Lare B., ... do Rammsteinov, Appocaliptice, Nightwishov, pa mal klasike v?asih, ko se mi jo pa? lu?ta poslu?at ?ez zvo?nike...ker ne dajo takih efektov kot v ?ivo :)

 

No pa zaj zbiram ?e mal Latino ritmov. :) Za poletje :)

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej pr men je podobn samo ce mi je ena skupina res usec si je full navlecem dol pol jo pa en mesc poslusam pol pa tud po pol leta ne

 

qwerti mam ze

 

kaj mi da? link do torrenta? :ne vem: da si dou potehnem :D jzst to tut mel sramezljiv

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Satriani - Up in Flames

Satriani - If I could fly... komad, da te kar zanese.... :)

http://youtube.com/watch?v=CMcjXo8ZuqE

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex slucajno igras Poison - Alice Cooper?

Ker nikakor ne morem pogruntat zacetnega dela...neka cudna kombinacija za prste pride :ne vem:

 

Ne,na ?alost ga nismo nikoli igrali.Pa tudi posnetega nimam... :ne vem:

Evo,sem ga dobil.Prime? D akord na sedmem polju in z mezin?kom nato prime? na G struni na 9 polju...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.