Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

uuuuu, dobro da si me spomnu......moram skint pod nujno!

 

Pravijo da je :rispekt:

 

Ne,da pravijo-je eden bolj?ih albumov rock zadnjih let.Priporo?am.Imajo hudega kitarista (Reb Beach :bravo: in hudega drumerja)...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

malo cajta je blo, pa sem si privo??il enega od jagodnih izborov :)

 

1. Joe Satriani - Until We Say Goodbye (5:34)

2. John Petrucci & Dream Theater - Purple Rain (8:52)

3. John Petrucci - John Petrucci - Glasgow Kiss (8:19)

4. Gary Moore - The loner (5:52)

5. Dream Theater - The Rover - Achilles Last Stand (7:27)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvrsti, komadi, posamezni izvajalci...vse kar vam srce po?eli.

No...Hen?kov ni!

 

Trenutno je pa na vrsti Blues, pol pride mal Housa, pa ?e kaj.

 

AOL Radio powered by CBS Radio:

http://player.play.it/player/aolPlayer.htm...us=1&id=930

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do you think I'm sexy

 

 

No..... :P:hohoho::hohoho:

 

 

 

Bez zamere stari,joke...... :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No..... :P:hohoho::hohoho:

Bez zamere stari,joke...... :D

 

 

Pa saj nisem tebe vpra?al... ?zmeden?:hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj nisem tebe vpra?al...

 

Se vem,samo jaz sn ti prvi upal povedat. :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

alex, kako je blo?

povej jebote :D

 

Bilo je...fenomenalno. :rispekt: Razen prve skupine,ki je bila ?e skoraj sme?na,so Europe res razturali in naredili en velik ?ou.In potem-Whitesnake,razturancija do konca.Oba kitarista sta top of the top,da jih je milina gledat.

Proti koncu je pri?el na oder ?e Tempest in sta skupaj z Coverdalom odpela en komad.

V glavnem--mega. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.