Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zadnje leto sm se res bolj kot ne edino js s tem ukvarjal in nekak uspe?no zrihtal, pa da je seveda ?e vse legalno :)

Za za?etek poglej mojo temo; http://www.mazda-si.net/topic/7285-baby-viper-predstavi-svoj-vozni-park/?p=305857

 

Posnetka ?al ni, pa tud vpra?anje kolk in katere frekvence bi se sli?ale..najbol, da se zmenva enkrat za test v ?ivo ;)

 

?e zdj pa raj povem, da ra?unaj na vsaj 700-800? za nekaj pametnega in kvalitetnega, ?e bi pa rad ?e kolektorje, da je potem vse v kompletu zamenjano in izpuh do konca spedenan kokr se da, pa cca 1000?.

 

 

Aja, nimam pa edini miate z aftermarket izpuhom;

-peri?nik iz jevnice ima na svoji oran?ni tud zlo lep zvok, ampak bo o tem raj sam povedu, da ne bo kaj preve? javno :D

-stepski volk z jesenic ima dvojni izpuh, prav tako homologiran

-moja biv?a mx5-rde?i vrag je bla ubistvu brez cata in imela sredinsko name??en straight-through Remus lonec, ampak je blo tist ?e res mal extremno dretje (trenutno mislm, da je nov lastnik nazaj cat dodal in ma tud pre?no name??en en drug izpuh, ki pa ga ?e nism sli?u)

-?e kdo??

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok ponovno se je pojavil en problem, ?e dobro, ker ?e ne bi mi bilo dolg?as  :glare:

 

Opazil sem, da mi med vo?njo kazalec za hitrost niha. Recimo vozim lepo 90, pa kazalec pade malo na 0, pol malo do 50, pa nazaj na 20, pa pol na 100, pa pol gre nazaj na 90 in tam ostane. Potem drugi? se vozim 50 in je nonstop na 0, potem kar naenkrat se spomni, da je njegova naloga, da ka?e hitrost in se nazaj postavi na svoje mesto. 

 

Pomoje gre samo za kak?en slab kontakt, slabo varovalko, rele??? 

 

Drugi kazalci pa so vsi v redu, noben ne niha in je tam, kjer more bit.

 

EDIT: ok na?el: http://forum.miata.net/vb/showthread.php?t=326252

 

Senzor na menjalniku za hitrost za?ne nagajat, ko postane vro?e :) Nekateri pravijo, da je dovolj, ?e ga na?prica? z sprejem za kontakte. Bo treba to probat ta teden :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob?asno se je tud men to dogajal, ko je bil pa avto enkrat dvignjen pri mehaniku sm mal razmigal kabel, ki gre na konektor za ta senzor na menjalniku in je od takrat vse ok.

 

To je blo k?n let nazaj in mi je ob?asno zarad tega tud CEL pri?gal, ko sm pa premigal kabel pa je zadeva zginla, tko da bi znal bit kej s kontakti.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj to?no pa bi? a ni blo re?eno, da i??e? nekaj za zamenjat to slamco? :D

 

Zdej, ?e ti je sam do izgleda gre? lahko skor do katergakol auspuh mojstra in ti na?vasa samo lep?i/ve?ji nastavek. To bi blo cca 50-100? se mi zdi, ?e bi pa tud zvok in performance rd, sm pa neki ?e napisu na to temo. Lahko si pa tud tole prebere?, ko sm sam isku za svojo:

http://www.mazda-si.net/topic/11372-mx5-?portni-lonec-mnenja/

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne samo za izgled se mi gre, rad bi se re?il te grde rje, dokler ne naberem malo ve? financ za drug izpuh :)

 

Lahko bi tudi kupil samo kak?en nastavek za izpuh, nekaj takega: http://www.ebay.co.uk/itm/400470230166?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Ampak mogo?e pridem "ceneje" skozi, ?e to rjo dol pobrusim, pa nama?em s kak?nim odstanjevalcem rje, pa potem s kak?nim sprejem za izpuhe ?ez :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej tut pr nastavkih ne ?parat, ker ?e kupi? pocen, bo tut ta takoj rjav :) sploh kak Leclerc tunning :D

 

Ja sej zato bi raje tega zrihtal, da bo zdr?al ?e eno leto, dokler ne kupim nekaj iz nerjave?ega jekla  :D  Ker zdej mi ful pogr?a izgled avtomobila ta rjav izpuh. Pa ?e vsi pol neki te?ijo, da sigurno je cel avto tak.  :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej zato bi raje tega zrihtal, da bo zdr?al ?e eno leto, dokler ne kupim nekaj iz nerjave?ega jekla  :D  Ker zdej mi ful pogr?a izgled avtomobila ta rjav izpuh. Pa ?e vsi pol neki te?ijo, da sigurno je cel avto tak.  :glare:

 

Moja ideja:

$T2eC16Z,!zUE9s38+E8!BRY0vE8w2w~~60_12.J

 

Odre?e? svojo cev in pritrdi? gor to. Zare?e? na ve? mestih na o?jem delu, natakne? na svojo cev in objemka okoli. 

 

?ir?i del mora biti ?im dalj?i, da se ne opazi zo?anja. To pa dobi? tam kjer prodajajo cevi za izpuhe. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 4 meseci kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mohair je tak semi?, ne vem pa kaka je razlika prot vinilu, zgleda mal lep?e. :D Na ?rn avto tud rde?a pa?e. :P

 

Je pa to sam prevleka brez okvirja, z menjavo je dost dela kokr sem bral po netu. Mogo?e se ti spla?a kako rabljeno v brezhibnem stanju dobit k je ?e na okvirju pa sam to premenja?.

 

Recimo kej tazga ?e je brez lukenj in po?kodb: http://www.mx5nutz.com/forum/index.php?app=classifieds&module=core&do=view_item&item_id=2722

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ja po malem mamo vsi probleme, ?eprav eni ve?je eni manj?e, eni skor da ne. Majhen avto. Pa voda je povsod, pri meni se na uni gumi nabere in to rosi cel avto, al pa recimo da ma? de?nik v avtu je tut adijo pamet. ?e sm sam nimam problemov, ?e je pa kdo zraven se pa tut kar fajn rosi :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima ?e kdo probleme z rosenjem ?ip? Jaz zve?er vedno sedim v avtu 10 min s pri?gano klimo, pa traja in traja... zadnji? pa sem imel notranjo ?ipo mokro, kot kondenz z notranje strani. Kje bi lahko bil problem?

V avtu je nekje voda, ki ne more ven....vsaj predvidevam da govoris o vlagi po tem ko avto stoji ti pa se not vsedes a ne?

Preglej pri rezervni gumi

Odmasi vse odtocne kanale na bokih z zico

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.